Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

На Прикарпатті відроджують давні мисливські традиції (відео)

Gory Sontse-5698

На Прикарпатті відроджують давні традиції полювання. Тут влаштували спортивні змагання серед мисливських собак.

Їхнє головне завдання – вистежити фазана і не налякати його. Чи упоралися чотирилапі? – дивіться далі

Віталій – затятий полювальник. Сюди приїхав із Ремом – псом мисливської породи “курцхар”. Собаку чоловік тренує з тримісячного віку. На такому заході – вони не вперше.

“Ці змагання – дуже класно, що у Франківську проводяться перший раз такі такого рівня заходи. Собака буде працювати по фазану. Суддя оцінить її майстерність пошуку, стійку його і роботу”, – говорить Віталій Мацьоцький, мисливець із міста Косів, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

Перевірити вміння своєї Ради вирішив і Олександр. Раніше на фазана його вихованка ніколи не полювала.

“Ця порода дуже універсальна. Вона все робить. На полювання то більше в неї заєць, качка. Качка в першу чергу вона працює. По фазану – немає у нас угіддя фазана”, – стверджує Олександр Гложик, мисливець із Львова.

Нарешті – старт: на волю випускають птахів. Їх спеціально вирощували у вольєрах. Щоправда, замість справжніх пострілів – тільки імітація. Головне завдання чотирилапих – знайти здобич і показати господарю. За роботою пильнують експерти. Перша перевірка – на слухняність.

“Собака від вас відійшла ніби в азарті. Ніби все я тут шукаю. Прошу її підійти до себе. Ви раз її підізвали. Собаку забрали із пошуку”.

“У тринадцяти елементах оцінюється собака. Там є чуття три графи, є стиль, є швидкість, пошук, правильність, слухняність, постановка. Обов’язковим елементом лягавої собаки є стійка”, – зазначив Юрій Водоп’ян, експерт з міста Рівне.

Випробування мисливських собак влаштували, передусім, для популяризації культури полювання, – розповідають організатори. Адже в Україні вона тільки розвивається.

“Дуже тішимося що представлені собаки тих, які в Україні ще декілька років тому не було. І приємно що красиве, елітне європейське полювання воно приходить теж в Україну”, – підкреслив Олександр Гасанов, член Федерації мисливського собаківництва.

Одним із найкращих став чотирилапий мисливець з Чернівців. Всього участь у змаганнях взяли понад два десятки псів із п’яти областей України.

ВІДЕО за посиланням: https://podrobnosti.ua/2289800-na-prikarpatt-vdrodzhujut-davn-mislivsk-tradits.html?fbclid=IwAR2N1nIhPg0pPu33b-Yta6Ac1j1SPYGaqu6uJgMaPVJdFxLzVPzSOmlnWXI

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика