Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

АТ «Івано-Франківськгаз» можуть оштрафувати на 850 тисяч гривень (відео)

gas-gas

Сектор НКРЕ КП в Івано-Франківській області пропонує оштрафувати «Івано-Франківськгаз» на 850 тисяч гривень за порушення нормативних актів.

Це питання розглянуть на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Підприємство нараховує споживачам в платіжки коефіцієнти приведення об’єму газу до стандартних умов, – пишуть Версії з посиланням на   UA: КАРПАТИ.

Перевірки “Івано-Франківкгазу” розпочалися в лютому. Зараз установу перевіряє обласне відділення Антимонопольного комітету. Перевірки обумовлені скаргами споживачів щодо нарахування коефіцієнтів приведення об’ємів газу до стандартних умов. Серез тих, хто писав скарги і франківчанка Наталія Косован. Вона сплачує лише за спожитий газ, тому на сьогодні має борг перед “Івано-Франківськгаз Збутом”. Жінка зверталася до газопостачальника щодо цих нарахувань. В установі її запевнили, що платити треба обов’язково. А от в НАК “Нафтогазі” пояснили, що такі дії облгазу є порушенням і пояснили, що цей коефіцієнт має сплачувати сам “Івано-Франківськгаз Збут”.

“Вони кажуть, що це є порушення, бо цей коефіцієнт є для комерційного споживання. Вони не можуть перекладати його на споживачів”, – відзначила Наталія Косован.

З огляду на зазначене, Сектор НКРЕКП у Івано-Франківській області пропонує: накласти штраф у розмірі 850 тис. грн на ПАТ «Івано Франківськгаз» за порушення пункту 2.1 глави 2 Ліцензійних умов щодо здійснення господарської діяльності.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика