Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Для мешканців геріатричного пансіонату Івано-Франківська провели поетичний вечір (фото)

Starenki-698740695

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська відбулася творча зустріч з поетесами Ларисою Мончак та Любов’ю Хороб-Солдатюк.

«Ми не вперше проводимо творчі зустрічі у геріатричному пансіонаті, до нас уже приїжджали Оксана Кузів та Христина Сирова, які читали тут свої твори. Такі заходи дуже усім подобаються: з одного боку – це можливість створити свято для людей, які проживають в цьому закладі, з іншого – це додатковий привід небайдужим людям прийти сюди, побачити, що тут і як, відчути, чи є в їхній душі потреба взяти на себе відповідальність і стати названими онуками для самотніх стареньких», – розповідає координатор проекту STAY, спрямованого на підтримку жителів геріатричного пансіонату, Ілона Мурзова.

На поетичний вечір мешканці пансіонату прийшли не самі, а спільно із своїми названими онуками. А також послухати вірші завітали франківці, які планують у майбутньому долучитися до проекту STAY і які вперше переступили поріг пансіонату.

«Коли мені запропонували виступити у геріатриччному пансіонаті, я одразу ж погодилася, давно хотіла просто прийти сюди, навідати стареньких, подивитися, як вони тут живуть. Тому дуже рада, що сьогодні змогла тут побувати», – розповіла поетеса Лариса Мончак.

Мешканці геріатричного пансіонату оплесками супроводжували кожен вірш, який звучав цього вечора в стінах їхнього закладу. А потім вирішили й собі долучитися до читання поезії. Так 81-річна Марія Федоран прочитала власні вірші, а 92-річний Олексій Дмитраш продекламував поезію, яку пам’ятає ще із своїх шкільних років.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика