Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Молодь Франківщини безкоштовно вчитимуть рятувати життя інших

ryatuvalniki8908

14 березня в Івано-Франківську рятувальники Управління ДСНС в області взяли участь у презентації соціально-просвітницького проекту "LifeCamp".

“LifeCamp” – це перша спроба в Україні безкоштовно навчати цивільне населення наданню першої невідкладної допомоги у будь-якій надзвичайній ситуації, повідомляє прес-служба ДСНС.

В рамках проекту буде відбуватися навчання в центрі екстреної медицини в Управлінні ДСНС України в області, частково це будуть консультації Патрульної поліції і Муніципальної варти щодо проведення різних публічних масових заходів, наприклад, правильно вивести людей із зони конфлікту, надати допомогу, викликати відповідні служби.

Метою цього проекту є ознайомлення учнівської та студентської молоді з військовими програмами навчання, волонтерською діяльністю, можливістю участі в житті громади в питаннях цивільного захисту, ліквідації стихійних лих, пошуковій діяльності та порятунку цивільного населення, запрошення до студентського волонтерського руху студентів вищих навчальних закладів Івано-Франківська, професійно-технічних училищ і вищих професійно-технічних училищ, учнів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська та області.

Учасниками програми можуть бути особи віком від 14 до 35 років, основна увага у виборі учасника приділятиметься старшокласникам загальноосвітніх закладів освіти та студенству. Вони повинні навчитися швидко реагувати на будь-які надзвичайні ситуації в місті, на воді, в горах, мати навики поводження з туристичним спорядженням та спорядженням для альпінізму; застосовувати особисті медичні аптечки, орієнтуватися на місцевості як вдень, так і вночі, переміщатися на великі відстані з повноцінним екіпіруванням, вміти транспортувати потерпілих чи їх супроводжувати до місця передачі працівникам екстреної медичної служби та рятувальникам.

Рятувальники, у свою чергу, залучатимуть волонтерів до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності з метою зменшення кількості пожеж та інших надзвичайних подій, травмування та загибелі людей на них.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика