Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківці вимагають найняти незалежного аудитора для підтвердження підвищення вартості проїзду

Groshi-58673

В Івано-Франківську пройшли громадські обговорення зростання вартості перевезення пасажирів.

Громада вимагала найняти незалежного аудитора для підтвердження проекту.

“Як ви вираховуєте пасажиропотік?”, – попросив пояснити активіст Руслан Мельник.

“Є фактичні дані. Комісія провела витрати пального на рівні 18 літрів. І це дуже мало для автобуса. Щодо пасажиропотоку він обстежувався минулого року. А в жовтні розрахунок вівся від прибутку – грошей в касах”, – пояснив Руслан Янчук, експерт.

Перевізники в свою чергу виправдовувалися, що теперішні тарифи необґрунтовані пишуть Версії.

“Розрахуйте, скільки часу служать колеса на таких дорогах?”, – обурився приватний перевізник Розумович, “Корида Транс”.

А інші скаржаться на розхід пального та погані дороги.

“Чи має право міськвиконком обмежувати мої права та інших пільговиків?”, – обурюється франківський пенсіонер.

Проте, на обговореннях додали, що орган місцевого самоврядування сам визначає забезпечення прав пільгових категорій на безоплатне перевезення.

“Розрахунок повинен бути підтверджений. Треба вказувати скільки разів міняють колеса і таке інше. Тепер інше, треба зменшити кількість автобусів. На вокзалі нема де стати, на Дністровській таке саме. Це крім розвантаження руху і зменшить шкідливі викиди в атмосферу. Ви знищуєте нас автобусами”, – обурився франківський пенсіонер.

“Нема автобуса менше Євро-2 в Івано-Франківську”, – відповідають перевізники.

Нагадаємо, що остаточне рішення про підняття тарифу на пасажирські перевезення за виконкомом.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика