Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Пошкоджені дахи та повалені дерева: на Прикарпатті вирувала стихія (фото)

Viter-45964

Пошкоджені дахи та повалені дерева – стало відомо, які райони найбільше постраждали від вчорашньої негоди на Прикарпатті

У неділю 10 березня, в зв’язку з посиленням західного поривчастого вітру 25-30 м/с з 06.00 години, на території Івано-Франківської області спостерігалося повалення дерев на проїжджі частини доріг та частково пошкодження дахів будівель, а саме:

– м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 140, вул. Г.Хоткевича, 54, вул. Чорновола, 96, вул. Івана-Павла ІІ, 18а, вул. Тернавського, 22, вул. Набережна, 16а, Є.Коновальця, 389, вул. Є.Коновальця, 101 – повалено 9 дерев.

Результат пошуку зображень за запитом "10 березня негода на прикарпатті"

– Рогатинський р-н., с. Бабухів, с. Черганівка м. Рогатин – повалено 17 дерев.

– Калуський р-н., с. Студінка, с. Вістова, м. Калуш – повалено 6 дерев.

– Тисменицький р-н, с. Хом’яківка, с. Павлівка, с. Клубівці – 7 дерев.

– Тлумацький р-н, с. Олеша – 1 дерево.

– м. Надвірна, вул. Соборна – 1 дерево.

– м. Калуш вул. Підвальна, 4. Працівниками ДПРЧ-4 надано допомогу по зніманню шиферних листів з покрівлі 5-ти поверхового ж/б, на площі 6 м. кв.

Результат пошуку зображень за запитом "10 березня негода на прикарпатті"

– м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23. Працівниками ІФ МАРС надано допомогу з розчищання дороги від шиферу та бляхи зірваної з будівлі адміністративної будівлі ТОВ «Промприладу», площа пошкодженої покрівлі 20 м. кв.

– Рогатинський р-н, с. Нижня Липиця. Пошкоджено покрівлю будівлі фельдшерського пункту на площі 150 м. кв.

Результат пошуку зображень за запитом "10 березня негода на прикарпатті"

– Галицький р-н, с. Мединя. Пошкоджено покрівлю будівлі ЗОШ на площі 20 м. кв.

Загальна кількість повалених дерев 41 шт.

Всього до ліквідації наслідків негоди залучено 68 чол. о/с та 22 од. техніки, з них від УДСНС в області 52 чол., 16 од. тех.

Результат пошуку зображень за запитом "10 березня негода на прикарпатті"


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика