Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Олег Гончарук став номінантом загальнонаціональної програми “Людина року-2018” (відео)

ODA IF

23 березня у Києві відбудеться вручення загальнонаціональної премії "Людина року-2018".

Серед кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2018 році визначені лауреатами 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018» – голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, , пишуть Версії .

Очільник Прикарпаття представлений у номінації «Регіональний лідер року».

Результат пошуку зображень за запитом "Гончарук олег"

“Перш за все Івано-Франківщина на сьогоднішній день – це рекреація цілої нашої держави. Ми знаємо, що після сумних подій в Криму, велика кількість мешканців нашої держави повинні мати можливість де відпочити. І сьогодні якраз туристичним центром нашої держави є Івано-Франківська область, особливо – Карпати. Приємно те, що за останні три роки кількість туристів, які відвідали Івано-Франківську область сягає понад два мільйони. Сьогодні Прикарпаття дає неймовірні можливості для виробництва екологічно чистої аграрної продукції. Також ми маємо хороший потенціал в розвитку ІТ-технологій”, – розповів журналістам Телеканалу Прямий Олег Гончарук.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації наголосив, що пріоритетом в роботі визначає створення якісної дорожньої інфраструктури. Адже, це сприятиме покращенню інвестиційного клімату в області. А номінацію на нагородження називає заслугою його команди.

“Коли я прийшов на посаду голови обласної державної адміністрації, то для мене було важливо зберегти той потенціал людей, які вже працювали на державній службі. Тих молодих, креативних людей, які бажають розвиватися і змінювати країну. Номінація на дану нагороду – це неймовірний аванс Івано-Франківській області і всім людям, які повірили Гончаруку. Я вважаю, що якщо б Івано-Франківська область перемогла, не Гончарук, – це оцінка роботи всіх людей, які п’ять років сумлінно працювали”, – додав губернатор області.

Довідково.

Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджуються відомим політикам та суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури та мистецтва за їх внесок у розбудову України.

У лауреатському переліку 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018» представлені 17 регіонів України.

За роки існування програми володарями почесного титулу “Людина року” стали 411 переможців у національних номінаціях і 119 володарів міжнародних та спеціальних премій програми.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика