Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

У Франківську на 20% знизили ціну на газ для комерційних споживачів, – газовики

gas-gas

Впродовж чотирьох місяців ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» послідовно зменшувало ціну на природний газ для комунально-побутових, промислових та бюджетних установ.

Станом на 1 лютого таке зменшення сягнуло 20% і роздрібна ціна блакитного палива становить 11 993,52 грн за тис. куб.м.

В жовтні 2018 року ціна природного газу для комерційних споживачів становила майже 15 тис. грн. за тис куб. м, а в лютому 2019 року – вже 11 993,52 грн. за тис куб. м. Наразі, крім конкурентоспроможної ціни, «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм клієнтам оптимальні умови розрахунків та стабільні поставки газу, пишуть Версії з посиланням на прес-службу підприємства.

«Завжди вчасно укладені договори купівлі-продажу енергоресурсу, можливість постачання великих обсягів газу, наявність матеріально-технічної бази, а також кваліфікований персонал – є головними нашими перевагами в залученні клієнтів, – розповідає директор ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» Юрій Пилипів. – Тому не маємо випадків коли школи, дитсадки, лікарні чи будь-які інші наші клієнти залишались без газу з вини постачальника».

Загалом, в Івано-Франківській області на ринку газу працює близько 40 компаній, які продають природний газ для комунально-побутових, промислових та бюджетних організацій. «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ» охоплює близько 80% ринку природного газу на Прикарпатті. Компанія здійснює постачання блакитного палива, не враховуючи населення, майже 4 тис. промисловим, комунально-побутовим, бюджетним та релігійним організаціям, які споживають близько 30 млн. куб. м газу в рік.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика