Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Проїзд першою приватною платною дорогою в Західній Україні коштуватиме 2-3 гривні за кілометр

Svitlofor-5698740967

Запланована нова траса Львів – Краковець може стати першою концесійною дорогою в Україні.

«Мусимо брати за орієнтир європейські ціни. Але, все ж таки, в Україні буде трохи дешевше. Середня ціна будівництва автобану в Європі – 10 млн євро за кілометр. В Україні, думаю, вийде не більше 5-6 мільйонів євро за кілометр. Тому ціна проїзду не буде більше 7-10 євроцентів за кілометр (2-3 гривні)», – сказав Новак, пишуть Версії з посиланням на Захід. нет.

Коли збудують першу в Україні платну дорогу Львів-Краковець?

Нагадаємо, будівництво першої платної дороги зі Львова до кордону розпочнеться 2020 року у межах проекту GO Highway.

Згідно з планами, нова дорога Львів — Краковець матиме довжину 84,4 км, при цьому протяжність траси Львів — Краковець, яка існує зараз, становить 109,3 км. Орієнтовний термін будівництва цієї дороги – 4-5 років, фінансування для будівництва буде на 100% залучати приватний інвестор, термін концесії – до 49 років. Концесіонер відповідатиме за будівництво, утримання, ремонт дороги. Дорога матиме чотири смуги. Орієнтовна швидкість руху – 120 км/год.

Згідно з попередньою інформацією, нова платна дорога пролягатиме у напрямку Львів-Краковець і сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску “Корчова-Краковець” зі Львовом. Траса оминатиме такі населені пункти як Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (північний об’їзд міста). Загальна протяжність нової дороги становитиме 84,4 км.

Де проходитиме платна дорога Львів-Краковець?

Де проходитиме платна дорога Львів-Краковець?

Дорога Львів-Краковець буде побудована за категорією 1-А, що передбачає4 смуги руху. Орієнтовна швидкість руху на автобані становитиме 120 км/год.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика