Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Учні Прикарпаття знімають серіал про шкільне життя (відео)

Kino-948679035

До реаліті долучилися вже двадцять навчальних закладів. Незвичний медійний проект ініціювала вчителька англійської мови. Як відбуваються зйомки, і коли чекати виходу серіалу? 

"Тепер крупним планом як ти береш її за руку. Відсунься трохи, ти береш її за руку. Прошу, стоп".

Приміщення школи нагадує справжній знімальний майданчик. За акторів - учні. Замість камери - звичайний телефон.

"Почали. - Маряно чого ти така сумна? - Все нормально. - Завтра ж Новий рік. Ти не забула що ми маємо зустрітися біля ялинки. - Стоп".

Десятикласники Юля та Роман грають закоханих. За сценарієм, згодом виник любовний трикутник. Придумали його спеціально, - кажуть учні. Щоб додати серіалу інтриги, - інформують Подробиці.

"Інтрига - це мабуть найважливіше в серіалах, у фільмах. Адже глядачу буде цікаво спостерігати, що буде в наступних серіях, як розвиватимуться події, які у них будуть почуття", - говорить Юля Пришлюк, учениця Долинського науково-академічного ліцею "Інтелект".

Ідея знімати шкільне реаліті належить викладачці англійської мови прикарпатського коледжу Галині Пирин. Разом із групою своїх студентів вона відзняла пілотний ролик. В якому молоді люди розповіли про себе. Учням запропонували розвинути історії цих героїв.

"Ідея виникла спонтанно скажу чесно. Зробити щось таке, що об'єднає вчителів, учнів, регіони. І щось таке, що буде містити обов'язково освітній елемент", - розповідає Галина Пирин, керівник проекту "Шкільне реаліті".

Написання сценарію, зйомка, монтаж - на все це у хлопців та дівчат є два тижні. За цей час кожна шкільна команда має відзняти одну серію. Далі естафету передають наступній школі, яка має продовжити сюжетну лінію.

"У нас був шок, коли побачили, що естафету після першої серії відразу передали нам. Вони прийшли думали, що це жарти. Знімемо щось. Але в ході зйомок побачили, що це дуже серйона відповідальність. Вони стали відповідальними. Зібраними. Вони здружилися. Показали, що можуть не лише добре навчатися, але і творити", - розповідає Ірина Бойчук, керівник групи Долинського науково-академічного ліцею "Інтелект".

У серії можна побачити франківську ратушу і навіть старовинні церкви. Учні кажуть: проект всеукраїнський, тож хотіли показати ще й красу рідного краю. Ідеєю зацікавилися чиновники.

"Це перший такий крок. Побачивши які будуть результати, я впевнений в тому, що наступний рівень ми вийдемо на більший масштаб і будуть залучені всі заклади району", - говорить Тарас Король, керівник управління освіти Долинської РДА.

У реаліті-шоу нині беруть участь сімнадцять шкіл з різних областей України. Чотири - вже відзняли свої серії. Їх можна переглянути на Youtube-каналі. Завершується проект у травні. Кожну із серій оцінюватиме професійне журі - увійдуть до нього найкращі вчителі країни та актори. Обрати мають три команди переможців, найкращі отримають приз - професійну знімальну техніку.

ВІДЕО за посиланням: http://podrobnosti.ua/2284416-uchn-prikarpattja-znmajut-seral-pro-shklne-zhittja.html?fbclid=IwAR0U1w8gFQO2k86cVS4hvpOZKpwKGSw92iQt00HmoaoBYnDhHqDolYFJPMo


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика