Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Івано-Франківськ: новий комунальний маршрут №55 з’єднає Крихівці з Пасічною

Marshrytka IF-4978563

10 нових комунальних автобусів вийдуть на маршрут вже на початку березня.

На засіданні виконавчого комітету внесли зміни до рішення «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів» та запроваджують новий комунальний автобусний маршрут Крихівці – Тролейбусне депо.

В КП «Електроавтотранс» відмічають, що маршрут 55 розробляли таким чином, щоб він по мінімуму дублював існуючі тролейбусні та автобусні маршрути.

Депутати, які представляють в міській раді інтереси мешканців БАМу та Військового містечка, виступили з альтернативною пропозицією – запустити маршрут не по Мазепи, а по Довженка та Чорновола.

«Ми просимо транспортників розробити маршрут комунального транспорту від Сільпо по Довженка та Чорновола до центру. Бо комунальний транспорт комфортніший і дешевший за приватні автобуси», – виступив з пропозицією Сергій Абрам’як.

Втім виконком цю пропозицію не підтримав, мотивуючи там, що в цьому напрямі їздить і так достатньо транспорту.

Приватні перевізники відмічають, що власники 5-ти маршрутів понесуть значні втрати з запуском комунального маршруту. Тому пропонують спрямувати маршрут не до тролейбусного депо, а до обласної лікарні. Втім директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк відмітив, що до обласної лікарні ходить тролейбус №3, а до тролейбусного депо немає жодного комунального маршруту.

Відтак виконком затвердив маршрут №55 «с. Крихівці (субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище») – Тролейбусне депо» у початкові редакції:

Прямий напрямок: зупинка “с.Крихівці ”(субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище») – вул. вулиця Крихівецька, Мазепи, Бельведерська, Кардинала Любомира Гузара, Галицька, Целевича, Хіміків, Тролейбусна, – зупинка Тролейбусне депо.
Зворотній напрямок: зупинка “Тролейбусне депо” – вул. Тролейбусна, Галицька, Дністровська, Василіянок, Вовчинецька, Привокзальна площа, Лепкого, Незалежності, Січових стрільців, Мазепи, Крихівецька – зупинка “с. Крихівці” (субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище»).


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика