Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківський письменник Маркіян Прохасько вирушив в Антарктиду писати книжку

kniga-987768987

Про перебіг подорожі та процес написання книжки Маркіян розповідатиме на сторінці Антарктида у Facebook.

Вчора письменник Маркіян Прохасько вилетів до Буенос-Айреса, а звідти – в Ушуайя – найпівденнішу точку Аргентини для написання книги, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Світлина від АРТ Балкон.

За словами Маркіяна, тему Антарктиди він почав досліджувати ще п’ять років тому. Почалося все з романтичного зачарування природою континенту і переросло у справжнє захоплення геополітичним потенціалом материка, йдеться на сайті starylev.com.ua.

“Антарктида – це найбільша “біла пляма”, яка залишається на Землі, – каже Маркіян. – Південний континент – це високі гори, заховані під безкраєю сніговою пустелею, що омивається трьома океанами. І ніхто ж насправді достеменно не знає, що там, під льодом, під “білою плямою”.

Станція Академік Вернадський starylev.com.ua
Станція “Академік Вернадський”
За словами письменника, українських книг про шостий континент все ще вкрай мало. Видання Маркіяна буде україномовним, книгу доповнять фото й особисті враження автора, історії науковців та відчайдухів, що присвятили своє життя та діяльність Антарктиці.

Про процес написання книжки Маркіян розповідатиме на сторінці Антарктида у Facebook.

Маркіян Прохасько – журналіст, колумніст. Перша книга автора — “Нестримна сила води”.

Письменник народився в Івано-Франківську, з дитинства живе у Львові. Вивчав історію та журналістику в Українському католицькому університеті.

Працював у львівському виданні “Твоє місто”. Публікувався у виданнях Zbruc, The Ukrainians, “Українська Правда”, “День”, “Медіакритика”, “Український журнал” та інші.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика