Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Журналісти знайшли в пов’язаної з київською Батьківщиною антикорупціонерки гектари дорогої землі біля Буковелю (відео)

bukovel zima 475678

Дочка депутата Київради, бютівця та голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина», антикорупціонерка Оксана Величко не змогла пояснити походження 5 квартир і більше десятка земельних ділянок. Зокрема і в Карпатах.

Антикорупціонерка Оксана Величко, яка “ловила” корисливих чиновників має права на 12 земельних ділянок в елітних селах під Києвом та в Івано-Франківській області., пишуть Версії з посиланням на obozrevatel.com.

В Україні вже третій рік поспіль реалізується затверджена урядом антикорупційна програма “Разом проти корупції”. Оксана Величко, дочка депутата Київради (глави фракції “ВО” Батьківщина “) Володимира Бондаренка разом з міністром Кабінету міністрів Олександром Саєнком координують дану ініціативу. Ними була створена громадська організація з однойменною назвою “Разом проти корупції”.

Відзначається, що організація отримує мільйони гривень на свою діяльність від донорів.

У той же час за останні кілька років сім’я Оксани Величко значно поліпшила своє матеріальне становище. У 2015 році Оксана Величко інвестувала гроші в будівництво квартири в Києві площею 30 кв. м. У 2016 році у неї з’явився будинок на 314 кв. м в селі Бузова під Києвом. Там журналісти виявили функціонуючий готель і ресторан, магазин з сувенірами і приватних зоопарк. Хоча за документами на цих землях повинен знаходитися музей.

У 2017 році будинок на 160 кв. м і ще дві сусідніх земельних ділянки стали власністю її 19-річного сина.

За словами Оксани Величко, будинок на сина переписав колишній чоловік (чиновник Фонду держмайна Юрій Величко), проте в його декларації за 2015 рік нічого не говориться про таку нерухомості, а з заощаджень у нього було лише 10 тис. доларів.

Таким чином, не ясно, за які кошти було збудовано цей будинок. Також незрозуміло, чому Юрій Величко в 2015 і 2016 роках не вказував у своїх деклараціях 10 земділянок в селі Яблуниця Івано-Франківської області, які з 2008 році, згідно з декларацією чиновниці, перебувають в майні у Оксани Величко.

У той же час Оксана Величко вказала у своїй декларації земділянки в Івано-Франківській області, а ось будинок на одній з цих ділянок – ні.

Таким чином, Оксана Величко разом з сином володіють 5 квартирами в Києві, одна з яких ще недобудована. А також 12 земельними ділянками в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області.

“Якщо маєш в декларації 5 квартир у Києві і 12 земельних ділянок, походження яких не можеш пояснити, стверджуєш, що живеш на 15 тис. грн на місяць разом з сином, не маєш коштів в банках і готівці, і безкоштовно працюєш у власній фірмі – тобі ще зарано до табору антикорупціонерів“, – пише Школа Новин  про антикорупціонерку-дочку бютівця, екс-нардепа Володимира Бондаренка Оксану Величко.

ВІДЕО за посиланням: https://www.facebook.com/schoolnewsua/videos/2214866455446234/


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика