Останні події:
Прикарпатські інспектори відбирають проби харчових продуктів на ринках та у школах (відео)... | Прикарпатський нардеп Іванчук витратив на приватні перельоти 172 тисячі євро... | “Шлюб за добу”: франківчанка одружилася з коханим із Австралії (фото)... | Зменшити аварійність: на небезпечній ділянці траси Н-10 у селі Старі Кривотули встановлять світлофор... | У Франківську обікрали квартиру прокурора: винесли валюту та ювелірні вироби... | Доторкнутись до небес: як над Франківськом тренувалися пілоти літаків-винищувачів (відео)... | Аналіз декларації: якими статками володіє секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук... | Розсміши мера: у Франківську пройде фестивалю гумору на кубок міського голови... | В Івано-Франківську фірма з фіктивними документами виграла тендер на 4 млн. гривень... | На Долинщині створять відпочинкову зону (фото)... |

Журналісти знайшли в пов’язаної з київською Батьківщиною антикорупціонерки гектари дорогої землі біля Буковелю (відео)

bukovel zima 475678

Дочка депутата Київради, бютівця та голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина», антикорупціонерка Оксана Величко не змогла пояснити походження 5 квартир і більше десятка земельних ділянок. Зокрема і в Карпатах.

Антикорупціонерка Оксана Величко, яка “ловила” корисливих чиновників має права на 12 земельних ділянок в елітних селах під Києвом та в Івано-Франківській області., пишуть Версії з посиланням на obozrevatel.com.

В Україні вже третій рік поспіль реалізується затверджена урядом антикорупційна програма “Разом проти корупції”. Оксана Величко, дочка депутата Київради (глави фракції “ВО” Батьківщина “) Володимира Бондаренка разом з міністром Кабінету міністрів Олександром Саєнком координують дану ініціативу. Ними була створена громадська організація з однойменною назвою “Разом проти корупції”.

Відзначається, що організація отримує мільйони гривень на свою діяльність від донорів.

У той же час за останні кілька років сім’я Оксани Величко значно поліпшила своє матеріальне становище. У 2015 році Оксана Величко інвестувала гроші в будівництво квартири в Києві площею 30 кв. м. У 2016 році у неї з’явився будинок на 314 кв. м в селі Бузова під Києвом. Там журналісти виявили функціонуючий готель і ресторан, магазин з сувенірами і приватних зоопарк. Хоча за документами на цих землях повинен знаходитися музей.

У 2017 році будинок на 160 кв. м і ще дві сусідніх земельних ділянки стали власністю її 19-річного сина.

За словами Оксани Величко, будинок на сина переписав колишній чоловік (чиновник Фонду держмайна Юрій Величко), проте в його декларації за 2015 рік нічого не говориться про таку нерухомості, а з заощаджень у нього було лише 10 тис. доларів.

Таким чином, не ясно, за які кошти було збудовано цей будинок. Також незрозуміло, чому Юрій Величко в 2015 і 2016 роках не вказував у своїх деклараціях 10 земділянок в селі Яблуниця Івано-Франківської області, які з 2008 році, згідно з декларацією чиновниці, перебувають в майні у Оксани Величко.

У той же час Оксана Величко вказала у своїй декларації земділянки в Івано-Франківській області, а ось будинок на одній з цих ділянок – ні.

Таким чином, Оксана Величко разом з сином володіють 5 квартирами в Києві, одна з яких ще недобудована. А також 12 земельними ділянками в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області.

“Якщо маєш в декларації 5 квартир у Києві і 12 земельних ділянок, походження яких не можеш пояснити, стверджуєш, що живеш на 15 тис. грн на місяць разом з сином, не маєш коштів в банках і готівці, і безкоштовно працюєш у власній фірмі – тобі ще зарано до табору антикорупціонерів“, – пише Школа Новин  про антикорупціонерку-дочку бютівця, екс-нардепа Володимира Бондаренка Оксану Величко.

ВІДЕО за посиланням: https://www.facebook.com/schoolnewsua/videos/2214866455446234/


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика