Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Стан злочинності, корупція, гральний бізнес: прокурор області прозвітував за рік роботи прокуратури

Prokuratura-4958

Про результати роботи прокуратури в 2018 році повідомив на прес-конференції прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк.

Головний прокурор області відзначив, що рівень злочинності на Прикарпатті є найнижчим серед регіонів України. У кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення встановлено збитки в сумі 52,3 млн грн, із яких відшкодовано 36,3 млн грн, накладено арешт на 2,2 млн грн, заявлено позови на 5,3 млн грн, пишуть Версії.

“Серед притягнутих до відповідальності осіб 28 – посадові особи юридичних осіб публічного права, 12 – посадові особи юридичних осіб, а також фізичні особи в разі одержання від них неправомірної вигоди, 4 – посадові особи, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов’язки в юридичних особах приватного права, 9 – посадові особи місцевого самоврядування, 2 – особи, які надають публічні послуги”, відзначив Олександр Стратюк.

Тож за фактами хабарництва розслідувано та скеровано до суду 31 кримінальне провадження. Щодо сфери охорони лісових ресурсів, за минулий рік у провадженні перебувало 229 кримінальних проваджень.

“Упродовж 2018 року завершено досудове розслідування 90 кримінальних проваджень зазначеної категорії. Левова частка становить самовільні порубки лісів – 84. Також 4 за фактами вчинення злочинів службовими особами та 2 щодо незаконного експорту деревини”, – додав прокурор області.

Крім того, упродовж 2018 року правоохоронних органами області розпочато досудове розслідування у 19 кримінальних провадженнях у сфері грального бізнесу.

“Загалом у кримінальних провадженнях щодо зайняття гральним бізнесом, розпочатих у поточному році, вилучено 122 одиниці комп’ютерної техніки, 3 касові апарати, 3 гральні апарати, грошові кошти на суму понад 26 тис грн”, – відзначив прокурор області.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика