Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Я не повинен нічого знати, – франківський паркувальник відповів водію на зауваження

Parkovka 874593

Франківчанка зіштовхнулася з нахабством паркувальників на вулиці Коновальця. При в’їзді на платну парковку територія була завалена снігом.

Жінка намагалась вирішити цю проблему з персоналом, проте їй відказали, що ніхто не збирається його чистити, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ледь, заїхавши автомобілем, по кучугурах снігу (ніби десь у глухому лісі), підійшла до будки, в якій сидить такий собі тип (паркувальник), який нічого не знає, у якого питаю: чому не чистять парковку і пожалілася йому, що ледь заїхала сюди, так як машина на вїзді забуксувала. У відповідь почула таке: “Я ж не лишу свій пост і не піду чистити від снігу. То не моя робота!” Іншими словами відповів – заїжджайте собі як хочете!”, – каже водійка.

Та це не був фінал розмови, при виїзді Galia Pryshliak побачивши на моніторі вартість парковки у 24 гривні.

“Зрозумівши, що це явно не відповідає тарифу, попередньо оголошеному у пресі (7грн/1год), спитала його по якому тарифу він рахує, у відповідь той сказав:” я нічого не рахую, то ком’пютер рахує вашу карту, я нічого не знаю, що ви від мене хочете? Я собі просто сиджу працюю і такі як ви мене не цікавлять. Я не повинен нічого знати!” Професійні здібності цього типа просто зашкалюють!!!
Обурює те, що поставили будку, шлагбаум і платіть за це гроші! А як же на рахунок того, щоб сніг розчистити, де сервіс? За що платити? Хто повинен за це відповідати? Ну і звичайно ж чеку ніхто не дав!
Я ж не проти того, щоб заплатити гроші і залишити авто на розчищеній, акуратній парковці під охороною, але розумію, що це черговий “розвод” на гроші!”, – обурюється Galia Pryshliak.

У коментарях жінку підтримали, зокрема

Oles Mg пише : “ті всі парковки то просто звичайне здирницитво на дорозі… Парковка має коштувати 1-2 грн не більше і гроші щоб йшли прямо в бюджет міста.. тоді можна цим користуватися
А так ви просто платите гроші які йдуть кільком людям в кишені і які палець об палець не хочуть вдарити щоб щось зробити”


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика