Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Калуську «Оріану» знову спробують продати

AUKTSION-98560

Як стало відомо, днями Кабінет міністрів України затвердив перелік об’єктів великої приватизації на 2019 рік.

Відповідний список підприємств опублікував виконувач обов’язків голови Фонду державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці в Facebook. «Щойно Кабінет міністрів ухвалив відповідне рішення.

Отже, на продаж буде виставлено: частки від 50 до 77 відсотків у «Тернопільобленерго», «Центренерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго». Приватизації також підлягають «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», «Вугільна компанія «Краснолиманська», «Азовмаш», державне підприємство «завод «Електроважмаш», «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», «Оріана», «Президент-Отель», державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», фармацевтична компанія «Індар», – написав Трубаров.
За словами очільника ФДМУ, на шість підприємств з переліку фонд ще минулого року відібрав інвестиційних радників. Однак конкурси з відбору інвестиційних радників для «Одеського припортового заводу», «Вугільної компанії «Краснолиманська», заводу «Електроважмаш», «Індару» (до речі, це єдиний в Україні виробник інсуліну), «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» залишаються заблоковані рішенням судів і почати практичну роботу з приватизації неможливо.

Трубаров повідомив, що наразі триває підготовка до приватизації «Президент-Отелю» інвестиційним радником «Конкорд Консалтинг» у консорціумі з «Бюро Маркуса» і Redcliffe Partners. «Азовмаш», який не отримав жодної заявки від претендентів на інвестиційного радника, до приватизації готує Фонд державного майна.

Для «Оріани» і «Украгролізингу» буде оголошено повторний конкурс з відбору інвестиційного радника, оскільки попередні рази відповідні заявки подавали лише по одному учаснику.

Для Прикарпаття, безумовно, найцікавішим із цього переліку об’єктів є калуська «Оріана», яка майже цілковито перебуває в державній власності.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика