Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Пропишіть в своїй квартирі за 5 тисяч гривень: у Франківську процвітає новий “бізнес”

Groshi-58673

Прийом дітей до школи за територіальним принципом змушує батьків, які не зареєстровані в місті, шукати вихід з ситуації.

Вже другий рік поспіль в Івано-Франківську прийом до перших класів загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється за новими умовами – в місті визначено території обслуговування та закріплено їх за закладами загальної середньої освіти. Тож батькам дітей, які не зареєстровані в обласному центрі, проте постійно тут проживають, доводиться шукати інші шляхи, щоб “гарантовано” влаштувати дитину до школи, - пишуть Версії

Бізнес торгівлі пропискою в період прийому документів на зарахування до першого класу прийшов до Івано-Франківська зі столиці. Там уже кілька років батьки на кілька місяців прописуються в “зручному” районі, щоб віддати дітей в потрібну школу чи садок. Також “купляють” приписку, щоб стати на чергу на квартиру чи отримати земельну ділянку, через субсидії, навчання і т.п, коли місце реєстрації є вкрай важливе.

Пропозиція породжує попит, і в Івано-Франківську вже є кілька “бізнесменів”, які торгують прописками. Свої послуги вони не рекламують, проте їх можна знайти. Хто ж не знає про таких бізнесменів – сподівається на удачу і просто підходить до незнайомих людей з пропозицію прописати їх в своїй квартирі чи будинку за певну винагороду.

Про схожий випадок повідомив Іван Костюк у Фейсбук-спільноті “Балачки у Франківську”  «Сестра розповіла, що до неї біля під’їзду підійшла жінка, з виду десь на 30-35 років. І попросила, щоб сестра її прописала в себе в квартирі і запропонувала 5000 гривень за це”, – йдеться в дописі.

В поліції Версіям повідомили, що за останні тижні заяв з даного приводу не реєстрували.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика