Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Для європейських модників: франківська швейна фабрика виготовляє продукцію елітних світових брендів (відео)

shveya-398798

Швейна фабрика "Галичина" виготовляє продукцію елітних світових брендів.

Здобули визнання на європейському ринку. Вже тривалий період швейне підприємство “Галичина” виготовляє продукцію елітних світових брендів і посідає ключову позицію у структурі легкої промисловості Івано-Франківська, – пишуть Версії з посиланням на  Вежу.

Міська влада зацікавлена в подальшому розвиткові фабрики, яка є провідним експортером. Адже, це стабільні податкові надходження і трудова зайнятість. Продукція значно відрізняється за якістю й дизайном. Відтак, може задовольнити найвибагливішого європейського модника. А це вже показник професіоналізму і сумлінної праці виробників Галичини. Фабрика спеціалізується на пошиві верхнього жіночого та чоловічого одягу. Виробництво забезпечує, так звана, давальницька схема. Виробники надають необхідні ресурси: лекала, тканину, фурнітуру, а франківські швачки створюють з цих матеріалів одяг. Починаючи від викрійки і завершуючи пакуванням готових виробів.

Після цього клієнти забирають замовлення. Таке партнерство з’явилося не одразу. Іноземці свого часу вклали чимало зусиль, аби одяг українськоговиробника відповідав їхнім стандартам. Представництв деяких брендів, для яких шиє “Галичина”, в Україні взагалі немає. Тому, щоб придбати вироби франківських майстринь з бирками потрібно буде запланувати подорож до Європи.

Щоправда, фабрика має в Івано-Франківську фірмову крамницю з дещо демократичними цінами, у порівнянні з європейськими. Приміром, якщо за кордоном пальто від франківських майстринь буде коштувати 500-650 євро, то тут подібне можна придбати в межах тисячі гривень.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика