Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Для європейських модників: франківська швейна фабрика виготовляє продукцію елітних світових брендів (відео)

shveya-398798

Швейна фабрика "Галичина" виготовляє продукцію елітних світових брендів.

Здобули визнання на європейському ринку. Вже тривалий період швейне підприємство “Галичина” виготовляє продукцію елітних світових брендів і посідає ключову позицію у структурі легкої промисловості Івано-Франківська, – пишуть Версії з посиланням на  Вежу.

Міська влада зацікавлена в подальшому розвиткові фабрики, яка є провідним експортером. Адже, це стабільні податкові надходження і трудова зайнятість. Продукція значно відрізняється за якістю й дизайном. Відтак, може задовольнити найвибагливішого європейського модника. А це вже показник професіоналізму і сумлінної праці виробників Галичини. Фабрика спеціалізується на пошиві верхнього жіночого та чоловічого одягу. Виробництво забезпечує, так звана, давальницька схема. Виробники надають необхідні ресурси: лекала, тканину, фурнітуру, а франківські швачки створюють з цих матеріалів одяг. Починаючи від викрійки і завершуючи пакуванням готових виробів.

Після цього клієнти забирають замовлення. Таке партнерство з’явилося не одразу. Іноземці свого часу вклали чимало зусиль, аби одяг українськоговиробника відповідав їхнім стандартам. Представництв деяких брендів, для яких шиє “Галичина”, в Україні взагалі немає. Тому, щоб придбати вироби франківських майстринь з бирками потрібно буде запланувати подорож до Європи.

Щоправда, фабрика має в Івано-Франківську фірмову крамницю з дещо демократичними цінами, у порівнянні з європейськими. Приміром, якщо за кордоном пальто від франківських майстринь буде коштувати 500-650 євро, то тут подібне можна придбати в межах тисячі гривень.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика