Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

На Прикарпатті залізничні станції знаходяться у жахливому стані (відео)

poyizd 09879869

Змерзлі й шоковані. Це про пасажирів "Укрзалізниці", які необачно вирішили відпочити в Карпатах.

Багато тамтешніх вокзалів не опалюються або й узагалі зачинені. А туалети краще оминати десятою дорогою. Жанна Дутчак проїхалася станціями найвідоміших курортів Прикарпаття.

Курортне село Микуличин. Щороку сюди зїжджаються тисячі туристів. Найбільше зимою, – розказує місцевий таксист Богдан. На залізничній станції він і нині зустрічає гостей, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

“Приїхав, може щось повезе. Може не повезе. Зараз має бути “Київ- Ворохта””, – говорить Богдан, таксист.

Перше, що бачать туристи на пероні, – ось цю занедбану будівлю, яку і вокзалом назвати важко.

“Казати так, як я думаю? Ну якщо чесно очікувалося чогось ліпшого. Тому що це таке визначне місце. А вокзал ну жахливо”, – ділиться враженнями Надія, туристка зі Львова.

Та справжнє жахіття починається всередині. Замість звичних вбиралень – тут допотопні туалети з дірками в підлозі. Страшенний сморід і антисанітарія. Приміщення, схоже, не прибирали роками.

Це зал очікування на залізничній станції в Микуличині. У невеликій кімнаті є кілька десятків старих ще радянських залізних крісел. В центрі – буржуйка, яка вже давно не опалюється. Чекати тут на потяг пасажири не хочуть. Всередині холодніше, ніж надворі. Приміщення не опалюється навіть у найсильніші морози.

А ось ця захаращена, обдерта будівля – візитівка ще одного відомого прикарпатського села Татарова. Уже четвертий рік поспіль станція зачинена. Хоча щодня тут зупиняються десятки потягів не тільки місцевого, а й регіонального сполучення. Серед маршрутних напрямів – Київ, Львів, Кременчук, Одеса.

“Не сподівалися звичайно, що буде зачинений вокзал. Сподівалися побачити читала що це дуже історична давня будівля 1800 якось там року відкритий. Що буде цікаво подивитися можливо якась архітектурна памятка. Або хоча б можна було десь дітям сховатися”, – говорить Оксана, туристка з Києва.

Часто подорожують з маленькими дітьми. На потяг доводиться чекати просто неба. Присісти теж ніде.

“Даже не можем зайти погреться. У нас поезд через полтора часа, и мы должны полтора часа стоять на улице”, – жаліється Олена Кулішова, туристка з Одеси.

“Негде ни посидеть, ни отдохнуть, ни согреться. Мы сейчас замерзнем пока дождемся поезда. Страшно и ужасно. Ужасно”, – говорить Ірина Харламова, туристка з Чернігова.

Найбільша проблема, скаржаться пасажири, відсутність на вокзалі облаштованих вбиралень. У ті, що є – заходити не ризикують.

“Це щось неймовірне. Подивіться і все стане зрозумілим”.

Будівлі вокзалів на балансі “Львівської залізниці”. Станцію у Татарові частково відремонтували кілька років тому, після численних прохань місцевої влади. І одразу ж зачинили – не вигідно утримувати. З цієї ж причини за останні вісім років тільки на Прикарпатті та Закарпатті “Львівська залізниця” закрила чотирнадцять станцій. А ті, що залишилися – реорганізували: майже половина з них тепер без кас продажу квитків, ще сорок – не мають залів очікування.

ВІДЕО за посиланнянм: http://podrobnosti.ua/2276233-na-prikarpatt-zalznichn-stants-znahodjatsja-u-zhahlivomu-stan.html?fbclid=IwAR0_NwhTo63GJ5UN18AYs-KUS7XWYSEH3mVGsxPme4-bkcC3GSAykl36d3A


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика