Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

У Франківську чергова гуртожитку добилася виплати за понаднормову роботу

sud.jpg-569874

Івано-Франківський окружний адміністративний суд зобов’язав Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей сплатити майже 40 тисяч гривень штрафу за порушення трудового законодавства.

У липні цього року чергова гуртожитку Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею звернулась до обласного управління Держпраці і поскаржилася на порушеннями відносно неї законодавства про працю в частині невиплати належних їй коштів, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Після перевірки управління Держпраці зобов’язало керівництво ліцею доплатити жінці понаднормову роботу та стягнути із закладу 37 230 грн штрафу.

Навчальний заклад виплатив компенсацію черговій гуртожитку за понаднормову роботу, а штраф оскаржив у суді.

Позовні вимоги представники ліцею мотивували тим, що головний інспектор Держпраці поверхнево провів перевірку, а в постанові неправильно зазначив юридичну адресу і код ЄДРПОУ навчального закладу.

Представники управління Держпраці пояснили, до в тексті постанови про накладення штрафу допустили помилку внаслідок механічного набору тексту. Всі недоліки усунули та відправили позивачу дублікат постанови.

Суд встановив, що професійний політехнічний ліцей після інспекційної перевірки виплатив черговій гуртожитку зарплату за понаднормову роботу, тобто усунув порушення.

“При цьому суд констатує, що відповідно до п. 29 Порядку № 295 заходи з притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування”, – йдеться в рішенні суду.

Тобто Івано-Франківському професійному політехнічному ліцею штраф таки доведеться сплатити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика