Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Дворічному хлопчику з Тисмениці потрібно 850 тисяч гривень на операцію

Dopomoga

Дворічному Миколці Полюку з Тисмениці поставили діагноз глухота 4 ступеня.

Хлопчику потрібна термінова операція із вживлення кохлеарного імпланта. Ціна оперативного втручання 850 тисяч гривень.

Як розповідає мама Миколки Оксана Полюк, перші тривожні сигнали хлопчик почав подавати з 3 місяці. Йому не вдавалося тримати голівку, і він відставав у фізичному розвитку.

“Звернулись до невропатолога, ніхто не виставляв жодного діагнозу. Призначали підтримувальну терапію у вигляді ноотропів, масажу, лікувальної фізкультури тощо. Все йшло на покращення, Миколка почав, хоч і з запізненням, тримати голівку, згодом сидіти і ходити. Ми вважали, що все минуло. Але мені було не до вподоби те, що синочок не відкликався на своє ім’я та, крім дитячого лепету, не видавав жодного слова. Звернулись черговий раз до невропатолога, вона і запідозрила, що, можливо, у сина проблеми зі слухом. Пройшли консультацію у сурдолога – і наші страшні підозри підтвердились.У Київському ЛОР-інституті поставили діагноз двобічна сенсоневральна глухота 4 ступеня. Подальші рекомендації були такими: протезування слуховими апаратами і в подальшому кохлеарна імплантація. Звертаємося до всіх небайдужих людей для збору коштів. Сума для нашої сім’ї є захмарною, а часу обмаль. Після операції нас чекає довготривалий курс реабілітації у сурдологопеда”, – просить мати хлопчика.

Кошти збирають на картку ПриватБанку мами –

51 68 74 27 22 29 77 89

Телефон мами Полюк (Галецька) Оксана – 095 187 06 64

ФБ сторінка: “Почути мамин голос”

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика