Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківськ: мешканці двадцяти квартир сплачували за тепло, якого не отримували. Відео

Opalennja-5739

Мерзли мешканці однієї з багатоповерхівок Івано-Франківська. І, до того ж, платять за тепло, якого не отримували. І це на додачу до рахунків за електрику, адже грітися багатьом доводиться за допомогою електроприладів.

Чому ніхто не хоче їм допомогти? Розбиралася Жанна Дутчак.

Температура в квартирі пенсіонерки Марії Михайлівни вище одинадцяти градусів не піднімається вже кілька тижнів. Щоб не замерзнути – навіть спати лягає одягнена, інформують Подробиці.

“Ді бутилки кладу, тепла сорочка, футболка, хустка шерстяна, шерстяні носки і так я сплю. Розумієте, одіяло плєд зверха. Я не можу вам передати як то холодно”, – розповіла Марія Білусяк, пенсіонерка.

Мерзли і решта мешканців п’ятиповерхівки. Живуть тут в основному – пенсіонери. Лідія Більська рятувалася за допомогою електроприладів. Ввімкнені вони були майже цілодобово. Люди скаржаться – попри холодні батареї – рахунки за опалення приходять справно.

“Жовтень місяць я заплатила 900 гривень, 236 – я ще винна, то вже на листопад я вже написала 1200 я маю заплатити. За що?”, – обурюється Лідія Більська, пенсіонерка.

Проблеми із теплопостачанням у будинку вже не перший рік. Куди тільки не звертались – нарікають люди.

“Того року я ходила писала, три контрольні було, перевіряли яка в мене температура. Весь час була сімнадцять. Ніхто з того нічого не робив. А цей рік опять тої самої. Ну скільки можна терпіти, скажіть мені будь ласка”, – відзначила Стефанія Курій, пенсіонерка.

У компанії, яка постачає в будинок тепло, твердять – нічим зарадити не можуть. Мовляв, це не їхня проблема. Свої послуги – надають справно. Причина ж – в аварійних внутрішніх мережах. А відповідає за них управляюча компанія, на балансі якої перебуває будівля. Про те, що труби давно треба міняти, тут погоджуються, ось тільки зробити це мають – самі мешканці.

“Це не другий рік проблема – це вже проблема років 4 є наявна, Але жильці думають, що це має зробити хтось, а не вони. А відповідно до чинного законодавства, люди повинні самі організуватися, зібрати збори, прийняти рішення, звернутися до відповідного управителя, аби були проведені ці ремонтні роботи”, – говорить Віктор Коржак, інженер КП Міук.

Ціна такого капремонту майже півмільйона гривень. Зібрати такі кошти мешканці навряд чи зможуть. Тому все що їм залишається – сподіватися, що зима цього року буде не дуже холодна.

За інформацією Версій, 5 грудня в квартири мешканців цього будинку подали тепло. Наразі, обійшлося з капітального ремонту тепломереж.

ВІДЕО за посиланням: http://podrobnosti.ua/2272890-meshkants-vano-frankvska-platjat-kosmchn-sumi-za-holodn-batare.html?fbclid=IwAR0bGUQ15zmtKI5RgLuFubac4ZT39yHi5f7ETZRvrI5dzkFT1L-h05X_ch0


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика