Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

У Калуші подорожчає проїзд у громадському транспорті

Marshrutka 984756

З 15 грудня – 5 гривень за поїздку, з 1 березня наступного року – 6 гривень.

27 листопада виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив нові тарифи на транспортні послуги на міських автобусних маршрутах загального користування.

З ініціативою підвищити вартість проїзду у міських автобусах перевізники звернулися до міської влади ще влітку. Проект рішення виконавчого комітету про зміну тарифів на пасажирські перевезення було оприлюднено 31 серпня. У проекті рішення зазначено:

«Враховуючи звернення ПрАТ «Калуське АТП», ТзОВ «Автотранспортна асоціація» та у зв’язку із значним підвищенням цін на пально-мастильні матеріали, експлуатаційні і запасні частини, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити тариф щодо оплати транспортних послуг в автобусах, що працюють в звичайному режимі на міських автобусних маршрутах загального користування,в розмірі до 6,00 грн включно за одну поїздку».

1 жовтня відбулося громадське обговорення ініціативи про підвищення тарифу на проїзд. Зокрема було наведено розрахунок тарифів для Калуського АТП – 6,11 гривні за поїздку і Автотранспортної асоціації – 6,07 гривні, пишуть Версії з посиланням на  Вікна.

Аргументація до підвищення вартості проїзду традиційна – ріст фактичних витрат на послуги з перевезення пасажирів у міському транспорті, які не відшкодовують діючі тарифи. А саме: з часу останньої зміни тарифу мінімальна зарплата зросла на 16,3%, з 1 січня наступного року ріст вже буде становити понад 30%, а вартість пального станом на кінець вересня зросла на 38,2%. Зараз – це вже майже 50%.

Під час засідання виконкому начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, зазначив: є всі підстави підвищити тариф на проїзд. Він озвучив тарифи, які діють в інших містах. У більшості вартість проїзду становить 5 гривень, однак міста вже готуються до його підвищення. У Івано-Франківську діє тариф 5 гривень за поїздку і 6 гривень після 20.00, в Коломиї – 4 і 6 гривень відповідно, однак тут готуються його збільшити до 7 гривень вдень і 8 гривень після 22.00, у Тернополі з 20 грудня запроваджують тариф у розмірі 6 гривень для власників картки тернополянина і 7 гривень для решти пасажирів.

Крім того, якщо ще в серпні 6 гривень за поїздку – це була обґрунтована ціна, то зараз пальне ще більше подорожчало і такий тариф не покриє витрат перевізників. Однак пропозиція міського голови Ігоря Матвійчука, – встановити тариф на рівні 5 гривень за поїздку, а за три місяці – тобто з 1 березня, коли збільшиться мінімальна зарплата і анонсовано перерахунок пенсій, – 6 гривень. Міський голова запропонував перевізникам ще один варіант – встановити вечірній тариф: 5 гривень до 20.00 і 6 гривень після. Однак таку пропозицію перевізники не підтримали.

А початку обговорення питання перевізники були категоричними – якщо буде встановлено лише 5 гривень, то вони будуть ініціювати розірвання угод. Крім того, як зазначив керівник ТОВ «Автотранспортна асоціація» Юрій Мутовін, у перші місяці після збільшення вартості проїзду падає пасажиропотік і зменшуються доходи перевізників. Лише за 2-3 місяці люди звикають до нового тарифу і ситуація на ринку перевезень стабілізується. За його словами, тариф на перевезення в Калуші може бути і 5 гривень, але лише за умови, що припиниться практика коли міські перевезення здійснюють районні перевізники. Мовляв, вони забирають платного пасажира, а в міських автобусах їздять в основному пільговики. Утім, наступного року, як зазначив міський голова Ігор Матвійчук, міська влада планує суттєво збільшити бюджетне відшкодування за перевезення пільгових категорій населення. Цього року на компенсацію перевізникам заклали 3 млн гривень , а на наступний планують на 30% більше.

Ще одна проблема, про яку говорив і Юрій Соколовський, і перевізники – нестача кваліфікованих водіїв. Досвідчені водії масово звільняються і вже зараз практично усі підприємства, які надають послуги з перевезення пасажирів мають кадрові проблеми. Небажання влади підвищувати тариф до обґрунтованого рівня та збитковість перевезень, а, як зазначив Юрій Мутовін, кожна автобус – це 100-200 гривень збитків на день, призведе до того, що перевезення на міських маршрутах не буде кому здійснювати. Зараз, попри збитковість, їх вдається забезпечувати лише завдяки тому, що свої збитки перевізники покривають за рахунок районних і міжміських перевезень, де тарифи не регулюються.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика