Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

На Прикарпатті створили найбільший у Європі Біблійний сад (фото)

Gory Sontse-5698

Єдиний в Україні та один із найбільших у Європі Біблійний сад закладений у містечку Пречистої Діви Марії – Маріямполі, що на Івано-Франківщині, 4 квітня 2011 року.

Перші дерева в ньому посадили священики трьох церков: греко-католицької, православної і римо-католицької, а сьогодні можна стверджувати, що він уже завершений.

Автором ідеї і головним організатором робіт став голова громадської організації «Комітет з відродження Маріямполя» професор Івано-Франківського національного медичного університету п. Володимир Боцюрко, пишуть Версії з посиланням на прес-службу УГКЦ

Метою створення такого саду було надати можливість вивчати Біблію під відкритим небом. Територія саду становить більше одного гектара. Він поділений на 2 рівні частини: зліва представлені локації, де описані події в Старому Завіті, а справа – у Новому Завіті.

Вхід здійснюється через Райські ворота, які зробили найкращі ковалі Європи. Всі скульптури і композиції розміщені в хронологічному порядку від перших людей, які згадуються у Біблії – Адама і Єви, і закінчуючи Вознесінням Ісуса Христа на Оливній горі в Єрусалимі. На цей час в саду росте більше 25 видів біблійних дерев і кущів.

Біля кожного експонату розміщена табличка, на якій вказано де вони згадуються в Біблії і їх богословське значення. Таким чином, кожний відвідувач може самостійно без екскурсовода пізнавати Біблію та ще й вивчати ботаніку.

Затишок і особливо чисте повітря, настояне на фітонцидах, забезпечує 400-метрова по периметру огорожа із акуратно підстрижених майже тисячі хвойних дерев. Тому відвідувачі отримуватимуть не тільки духовне, але й фізичне оздоровлення.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика