Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Франківчанка судиться із комунальниками за нараховані борги

sud.jpg-569874

19 листопада відбувся один з етапів підготовчого засідання у цій справі.

Як йдеться в позові, Алла Туранська, яка проживає в багатоквартирному будинку по вулиці Чорновола в червні 2018 року отримала рахунок-фактуру на суму 6 тисяч 372 гривні за житлово-комунальні послуги за період з жовтня 2011 року по липень 2018 року. В них до тарифу включено прибирання прибудинкової території, пишутьВерсії з посиланням на Правду іф.

В заяві пані Алла написала, що такі дії з боку підприємства є незаконними та такими, що порушують її права як споживача житлово-комунальних послуг. Це вона обгрунтовує тим, що між нею та “МІУКом” не укладено договору на надання житлово-комунальних послуг.

“Відповіді на запити мого адвоката до Держгеокадастру показали, що до нас не відноситься прибудинкова територія. Два роки тому на одну людину зробили договір, але вона вже померла, тобто немає ніякого договору, а з нас стягують гроші. Також з нас знімають кошти за утримання підвалу, який ще в 2006 році викупив магазин і ми не маємо туди доступу”, – каже франківка.

В свою чергу комунальне підприємство скористалося своїм правом і подало зустрічний позов у цій справі.

“Ми виклали всі вимоги та обгрунтування в зустрічній позовній заяві. Вона подана повністю в термін відповідно до статті 193 Цивільно-процесуального кодексу України, який прийнято до розгляду”, – сказав адвокат комунального підприємства Михайло Жиляк.

Суддя Мирослава Польська призначила наступний етап підготовчого засідання на 13 грудня 2018 року.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика