Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Митниця перевіряє іноземні авто через спеціальні ресурси, – Василь Ватаманюк про “зростання” мита ( фото)

Groshi-58673

У правилах розмитнення автомобілів, зокрема, й за пільговим тарифом, нічого не змінилося.

Про це на прес-конференції повідомив Василь Ватаманюк, начальник Івано-Франківської митниці ДФС. Однак, змінилося джерело отримання інформації про ввезені авто із-за кордону, пишуть Версії.

“Інформація про ціни ТЗ може бути отримана з каталогів. Я говорю про те, що ми керуємося чинним митним законодавством України. Я як керівник запевняю, що жодних порушень з боку працівників митниці не було. Ми як державний орган, керуємося законодавством та вказівками Міністерства. У нас заключена угода з деякими інтернет- ресурсами, які дають інформацію щодо ТЗ, як нових так і бувших у використанні в Європі. Це те джерело, на яке ми покладаємося. Кожен ТЗ має свій він-код і по ньому є вся вказана інформація. Раніше цього не було. Тепер ми маємо можливість перевірити пробіг чи інші неточності. Мова йде про ТЗ, транспортовані людьми”, – заявив Василь Ватаманюк.

Ця система працює по всій Україні. Щодо сьогоднішньої акції “євробляхарів” під ОДА керівник відзначив, що вирішення цієї проблеми не на плечах митниці. Потрібно вдосконалювати законодавство.

“Люди вправі вимагати від влади задоволення своїх потреб. Наше завдання – діяти в межах законодавства. Коефіцієнт віку авто абсолютно обгрунтований. Адже, ця норма повинна регулювати ввезення авто, які не шкодитимуть екології”, – резюмував Василь Ватаманюк.

Нагадаємо, минулого тижня через збільшені митні платежі на автомобілі з іноземною реєстрацією, прикарпатські автомобілісти влаштували пікет і підпалили шини перед воротами Івано-Франківської митниці.

Люди скаржаться на раптове здорожчання мита. Хоча, за законодавством раз на рік кожен українець може завезти в Україну і розмитнити «зі знижкою» легковий автомобіль, не старший 2010 року випуску з сертифікатом екологічності Євро-5.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика