Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)

EVRO bliahy-5965

Під стінами Івано-Франківської ОДА громадська організація "Авто Євро Сила" ініціювала акцію протесту проти "антинародних законів" щодо розмитнення "євроблях".

До активістів приєднались власників автомобілів на іноземній реєстрації, пишуть Версії.

Мітингувальники вимагають скасувати закони, ухвалені парламентом 8 листопада, бо на їхню думку, вони антинародні.

“Це знущанная і приниження українців. Чому європежць може ввезти автомобіль в Україну на рік, а українець лише на 5 дні? Це дискримінація нашої нації”, – заявляє громадської організації “Авто Євро Сила в Івано-Франківську Мирослав Куриляк.

“Євробляхарі”, запевняють, що вони відстоюють не лише власні інтереси, а право кожного українця розмитнити авто за доступною ціно, а не за здирницькою формулою, затвердженою Верховною радою.

“Має бути вирахуваний коефіцієнт розмитнення, який зможе заплатити середньостатистичний українець”, – додає Куриляк.

Зокрема, активісти пропонують вилучити з формули “вік” автівки.

“Тоді виходить нормальна демократична ціна. Бо здебільшого зараз українці можуть собі дозволити купити 10-15 річні автомобілі ща 2-3 тисячі євро”, – додає Куриляк.

Якщо влада їх не почує – активісти обіцяють діяти радикальніше. Також активісти організації «Авто Євро Сила» заявили про початок блокування близько 50 доріг в Україні. Проте на Прикарпатті блокування доріг не планується.

Крім того, пікетувальники підготували звернення до Президента України Петра Порошенка та керівництва Івано-Франківської області.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика