Останні події:
Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... | Жінка, яка повторила шлях Сковороди: історія видатної гуцульської художниці, фольклористки та етнографа Параски Плитки-Горицвіт (відео)... | Міський голова Руслан Марцінків завітав у гості до комунального підприємства “Івано-Франківськміськсвітло” (фото)... | Прикарпатцям на замітку: кого забиратимуть в армію цієї весни (відео)... | Юні прикарпатці стали срібними призерами ІІ Всеукраїнського турніру з боротьби самбо (фотофакт)... | Івано-Франківському котельно-зварювальному заводу припинили право користування землею... |

Вибори в прикарпатських ОТГ під загрозою зриву?

Vybory-958673

На сторінці Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування розповіли про перешкоди, які чиняться деякими депутатами на шляху децентралізації:

Хтось дуже не хоче проведення виборів до ОТГ!
Через позов до суду один з народних депутатів України намагається фактично зупинити проведення виборів у 34 ОТГ.
Ухвалою суду лише призупинено дії рішень 34 місцевих рад “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Проте, суд відмовив у задоволенні інших заходів забезпечення позову, пов’язаних з організацією та проведенням перших виборів в ОТГ.
Тобто, ЦВК та іншим виборчим комісіям не заборонено надалі виконувати повноваження із організації і проведення виборів.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77588064
Нині діюча судова практика з цього питання має наступну правову позицію, що рішення рад про добровільне об’єднання (дію яких зупинив суддя) є актами індивідуальної дії, оскільки стосуються конкретних юридичних осіб та визначають правові наслідки для цих осіб. Після набрання чинності зазначеними рішеннями вони вичерпують свою дію. А отже зупинення їхньої дії не має жодних правових наслідків.
Як би не хотілося і не кортіло комусь зупинити реформу – не вдасться! Оскільки не вдалося зупинити вибори через ЦВК, зараз це намагаються зробити іншим шляхом.
Тож напередодні чергових виборів потрібно добре аналізувати за кого голосуємо. Децентралізація в дії!!! – йдеться на сторінці Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика