Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Чим володіє новопризначений очільник Калуського району?

Chinovnik-57893

Як раніше повідомляли ЗМІ, калушанам представили нового голову райдержадміністрації.

Данів Іван Михайлович проживає у селі Завій, Калуського району. У декларації, яку подав 20 жовтня 2018 року, як кандидат на посаду голови Калуської районної державної адміністрації, новопризначений голова зазначає, що володіє дачним будинком у селі Нова Гута, Тисменицького району, загальною площею 24 м2. Також має у володінні житловий будинок (площа – 38,5 м2) у селі Завій, Калуського району та гараж (площа – 24,2 м2). Сім’я Данів має й квартиру в Івано-Франківську (площа – 85,6 м2), однак 100% власницею є дружина Івана Михайловича – Надія Данів. Крім того, голова РДА має дві земельні ділянки: у селі Нова Гута, площею 1200 м2 , та у селі Завій, площею 1500 м2.

Ще Іван Михайлович володіє вантажним автомобілем КРАЗ 2007 року випуску, яку придбав у 2016 році.

Дохід сім’ї Данів складається зі заробітної плати за основним місцем роботи Івана Михайловича та зарплати його дружини. Раніше голова працював у ДП “Полтавське управління геофізичних робіт”, де отримав за рік 148 397 грн, а також у ДП “Калуська ТЕЦ-Нова”, де отримував зарплату у розмірі 133 163 гривень. Його дружина, Надія Іванівна, отримала 75 971 гривню заробітної плати за рік в Управлінні соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації. Крім того, новопризначений голова отримав грошову виплату профспілок – 506 гривень, та виплату до нагороди Калуської районної ради – 800 грн, пишуть Версії з посиланням на Правду..


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика