Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Голос соцмереж. Що франківці думають про підвищення тарифу на газ

gas-gas

Як раніше інформувалося, у п’ятницю, 19 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду. Отже, з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу, - пишуть Версії

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Нижче наводимо деякі думки франківців, озвучених з цього приводу в соцмережі Facebook.

Вульчин Оксана Це завал, знищують людей на рідній землі.

Yngvarr Piligrim Доки терпите – доти будуть піднімати.

Романиця Євген Все, як обіцяли ну, по-новому ж, погодьтеся?)) Хто там у захваті від нового президента? Налітай

Надія Притуляк А знаєте, що найгірше? Що МИ – ті, хто ще залишився в Україні і намагається хоч якось виживати, знайдемо можливість і це все оплатити, пережити, перетерпіти, перечекати… І ще багато “пере”..

Христя Лаврук А для чого вивозять газ з Богородчан Івано Франківської області? Куди, навіщо? Це ж наш газ, яким ми повині користуватися. Чому ми повині платити таку ціну за свій український газ, який видобувають у нас, а кажуть що його у нас немає?

Василь Козик Передати свердловини народу!

Petroz Batkovuch Ось так нагинають простих людей, а самі депутати всіх рівнів навіть ціни на газ не знають для людей. Тільки революція зі зброєю і повним винищеням олігархів змінить нашу державу.

Ростислав Терлецький А тепер просто згадайте, що саме у ваших будинках за цей рік зроблено для утеплення чи для регулювання опалення? Ну, щоб зменшити використання того ж тепла та газу… Енергія ЗАВЖДИ і ВСЮДИ буде ДОРОГА!

Alexandr Zabornyk а МВФ вимагав шоб на 60%… А так – зрада.

Aleks Tarasyuk Влада і надалі випробовує терпіння народу. Ну-ну.

Oxana Ivana Доведеться ставити пічки, як колись мої бабуся з дідусем.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика