Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Голос соцмереж. Що франківці думають про підвищення тарифу на газ

gas-gas

Як раніше інформувалося, у п’ятницю, 19 жовтня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду. Отже, з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу, - пишуть Версії

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Нижче наводимо деякі думки франківців, озвучених з цього приводу в соцмережі Facebook.

Вульчин Оксана Це завал, знищують людей на рідній землі.

Yngvarr Piligrim Доки терпите – доти будуть піднімати.

Романиця Євген Все, як обіцяли ну, по-новому ж, погодьтеся?)) Хто там у захваті від нового президента? Налітай

Надія Притуляк А знаєте, що найгірше? Що МИ – ті, хто ще залишився в Україні і намагається хоч якось виживати, знайдемо можливість і це все оплатити, пережити, перетерпіти, перечекати… І ще багато “пере”..

Христя Лаврук А для чого вивозять газ з Богородчан Івано Франківської області? Куди, навіщо? Це ж наш газ, яким ми повині користуватися. Чому ми повині платити таку ціну за свій український газ, який видобувають у нас, а кажуть що його у нас немає?

Василь Козик Передати свердловини народу!

Petroz Batkovuch Ось так нагинають простих людей, а самі депутати всіх рівнів навіть ціни на газ не знають для людей. Тільки революція зі зброєю і повним винищеням олігархів змінить нашу державу.

Ростислав Терлецький А тепер просто згадайте, що саме у ваших будинках за цей рік зроблено для утеплення чи для регулювання опалення? Ну, щоб зменшити використання того ж тепла та газу… Енергія ЗАВЖДИ і ВСЮДИ буде ДОРОГА!

Alexandr Zabornyk а МВФ вимагав шоб на 60%… А так – зрада.

Aleks Tarasyuk Влада і надалі випробовує терпіння народу. Ну-ну.

Oxana Ivana Доведеться ставити пічки, як колись мої бабуся з дідусем.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика