Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Верховинщина: у селі Буковець розвалюється аварійний міст (відео)

Ri4ka 007586495

Справжня епопея з ремонтом мостів у Прикарпатті. Десятки переправ руйнуються буквально на очах, деякі вже обвалились, решта можуть рухнути будь-якої миті. Серед перших у цьому списку - автомобільний міст у селі Буковець. Чому чиновники не квапляться з ремонтом?

Дорога через Буковецький перевал з’єднує два гірські райони Прикарпаття – Косівський та Верховинський. Іще недавно тут було бездоріжжя. Нині полотно нарешті відремонтували. А от аварійний міст навіть не чіпали, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

“Їдуть ці лісовози великі, то дерево возять, то ліс, і то дуже там гримить. Міст побудований вже шістдесят років, майже мій ровесник, шістдесятого року”, – говорить Марія Максимів, жителька села Буковець.

Дорожників на мості місцеві жителі час від часу все-таки бачать. Кажуть – приїжджають, аби залатати найбільші ями. А от до конструкції переправи, яка теж руйнується, нікому немає діла.

“Там насиплять шутру та й то собі далі сунеться. Та й сунеться. Бо то глина, глинисте, воно не має міцності. Це зробили восени, десь рік зараз, а навесні пукло і вже така діра зробилась”, – пояснює Марія Максимів.

Сьогодні міст нагадує справжню руїну, самі вибоїни та тріщини. Нещодавно переправа частково обвалилась. Косівчанка Галина Боднарук востаннє була тут кілька місяців тому – відвідувала маму. Від побаченого нині жінка жахнулась.

“За два місяці так якби тут був землетрус. Цієї ями не було відколи я була тут. За два місяці приїду то моста не буде, а якщо моста не буде то життя не буде”, – говорить Галина Боднарук, жителька Косова.

Опинитися у проваллі бояться й водії. Та їхати мусять, бо іншої дороги немає.

“Трохи боїмося, але що робити, інакшої дороги нема. Треба сюди і мусимо їхати сюди”, – говорить Андрій, таксист.

Велика тріщина, через яку видніється провалля. І неозброєним оком помітно, що міст уже повільно сповзає донизу. Все, що зробили дорожники – це огородили аварійну ділянку бетонними блоками і ось такою ледь помітною стрічкою. Від аварій вона навряд чи когось вбереже.

Ледь не влетів у бетонний обмежувач водій Іван. На щастя, їхав нешвидко.

“Я помаленько їхав та й не шокує, якби на скорості то би певно влетів на нього”, – розказує Іван, водій.

“Трагічно все може закінчитися. Хтось може загинути. Ще як їдуть десь ще так. А як вночі їдуть. З долини летять, згори що тут за поворотом не замітять і прямо туди”, – говорить Ганна Мойсюк, жителька села Буковець.

Відповідальна за цей міст – обласна служба автодоріг. Коли збираються почати тут ремонт і чому аварійна ділянка досі без попереджувальних знаків? Дізнатися в дорожників нам не вдалося. Спочатку призначили зустріч, а потім просто відключили телефон.

Більше пощастило колегам-журналістам. Дорожників вони впіймали, але довідатися змогли – небагато.

“Хтось провіряв той міст? – Так, обстеження мостів проводять двічі на рік, проводять навесні. Є акти обстеження тепер у вересні – Запитання були по мосту? – Ви знаєте про який я міст говорю? – Якщо точно…я добре не знаю”, – відповідає Людмила Стражник, фахівець із зв’язків зі ЗМІ служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Поки чиновники з’ясують, про який саме міст ідеться, місцевим жителям залишається лише плекати надію, що переправа до того часу не обвалиться.

ВІДЕО за посиланням: http://podrobnosti.ua/2265375-na-prikarpatt-rozvaljutsja-avarjnij-mst.html


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика