Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Всі повноваження збережені, – Богдан Гриновецький про новостворений Івано-Франківський апеляційний суд (відео)

sud.jpg-569874

В Івано-Франківську почала діяти нова судова інстанція - Івано-Франківський апеляційний суд.

Апеляційний суд Івано-Франківської області припинив своє існування. Така ситуація склалася через реформу. В обласному центрі вже створили Івано-Франківський апеляційний суд. Його головою став Богдан Гриновецький, який раніше очолював Апеляційний суд в Івано-Франківській області.

“Це маленький прояв того, що судова реформа в дії. Це невелике підтвердження того, що ті грандіозні плани, які Верховна Рада запланувала в судовій реформі, вона в такий спосіб втілюється”, – заявив Богдан Гриновецький.

Голова суду відзначив, всі апеляційні функції після реформування збережуться, – пишуть Версії з посиланням на  ОТБ “Галичина”.

“Всі повноваження, які ми мали в попередній інстанції збережені і вони будуть здійснюватися новоствореним судом. Тому, що ті Закони, якими ми керуємося при відправленні правосуддя – не змінилися. Всі процесуальні кодекси, на підставі яких ми виносимо судові рішення, – продовжують діяти”, – пояснив голова Івано-Франківського апеляційного суду.

Судова реформа попри позитиви, принесла складну ситуацію із кадровим забезпеченням. Особливо гостро відсутність суддів відчувають в районах області.

“Віднедавна знову Яремчанський суд без жодного судді. Наше керівництво це знає, кажуть, що тримають ситуацію на контролі. Очікують можливості провести об’єднання районних судів. Яремче буде об’єднано із Надвірнянським районним судом і Богородчанським районним судом і всі справи по цьому округу будуть розпреділятися між тими суддями, які є в цих судах”, – повідомив Богдан Гриновецький.

Також голова новоствореного суду відзначив, що за судовою реформою замість старої чотирьохланкової судової системи почала діяти трьохланкова судова система.

“Якщо судове рішення прийняв Тлумацький районний суд (це перша ланка), наступна ланка – це наша апеляційна інстанція. Третя і остання інстанція – це Верховний суд, який вперше в історії Європи і, не побоюся цього слова, світу – був створений за новою системою, яка введена вперше тільки у нас в Україні. Особливістю є те, що до судової інстанції, крім суддів Верховного суду, обрані адвокати і обрані науковці. Це суттєво змінює наш традиційний підхід до вирішення всіх судових спорів та справ”, – резюмував Богдан Гриновецький.

Сьогодні, 3 жовтня 2018 року, офіційно запрацював новостворений Івано-Франківський апеляційний суд. Про це повідомили в оголошенні газети “Голос України”.
Юрисдикція новоствореного суду поширюється на апеляційний округ, що включає в себе Івано-Франківську область.

Місцезнаходження Івано-Франківського апеляційного суду: вул. Грюнвальдська, 11, м. Івано-Франківськ, 76018.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика