Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Івано-Франківська ОТГ може з’явитись після виборів наступного року, – Руслан Марцінків

ivano-frankivska-miska-ratusha675673

Процес об’єднання сіл навколо обласного центру в одну ОТГ проходить досить кволо.

І на це є декілька причин. Міський голова Руслан Марцінків завітав на «Ярмарок вакансій», організований з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Під час обговорення кадрових проблем в об’єднаних територіальних громадах, в мера поцікавились, коли ж буде створена Івано-Франківська ОТГ, пишуть Версії.

«Цей процес дуже непростий. Ціна на землю у приміських селах досить висока, тому не всі поспішають об’єднуватись», – відмітив Руслан Марцінків.

Мер розповів, що наразі тривають переговори з громадами 14 сіл. Хоча за Перспективним планом в Івано-Франківську ОТГ мали б увійти 17 населених пунктів, включно з обласним центром. Проте в 2018 році були утворені Загвіздянська та Угринівська ОТГ, в які ввійшли три населені пункти, що мали бути частиною Франківської громади – Загвіздя, Підлісся та Угринів. «Є ряд і інших адміністративних проблем.

Наприклад, село Підпечери хоче об’єднатися з Івано-Франківськом, але зараз це не можливо через відсутність спільної межі», – зауважив Руслан Марцінків. Тому очільник міста впевнений, що Івано-Франківська ОТГ з’явиться не швидше, аніж в Україні завершиться виборчий процес.

«Я прогнозую, що процес об’єднання піде швидше після виборів наступного року. Коли все це вляжеться, буде зрозумілим стан справ. Тоді можна буде нормально працювати в цьому напрямі”, – резюмував мер.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика