Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

В Івано-Франківську представили нового керівника дитячого садка «Котигорошко»

DITY-45986745

02.10.2018 року в актовому залі ЗДО № 24 «Котигорошко» у присутності педагогічного колективу відбулось представлення новопризначеного керівника закладу Доцяк Оксани Павлівни.

О.Доцяк призначена на посаду за результатами конкурсного відбору, який відбувся 18 вересня 2018 року, пишуть Версії з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

З привітальним словом виступив міський голова Р.Марцінків, який побажав новій завідуючій закладу наснаги в роботі, взаєморозуміння з новим колективом.

Секретар міської ради О.Савчук наголосила на важливості спільної праці заради досягнення поставленої мети, на необхідності чути один одного в педагогічному й батьківському колективах, а також зазначила, що ЗДО № 24 – це лише «перша ластівка» у селі Крихівці, бо міська влада планує відкрити тут ще один садок.

Директор Департаменту І.Максимчук побажав, щоб в педагогічному колективі панували лад, любов до дітей та психологічний комфорт.

Голова сільської ради с.Крихівці М. Гаргат висловив сподівання на тісну співпрацю між ним та новим завідувачем закладу, бо від цього залежить добробут Крихівецького садка, невід’ємної частини сільської громади, його майбутнє та розвиток.

Керівник ЗДО № 24 О.Доцяк висловила вдячність за щирі привітання, подякувала за довіру, надану їй, та пообіцяла, що виконає всі пункти власного проекту перспективного розвитку навчального закладу, адже розуміє усю відповідальність управління садком, створеного для дітей та заради дітей.

Раніше виконувачем обов’язків керівника була Вікторія Щерба.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика