Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Скандально відомий чиновник знову мітить на посаду очільника франківського держархбудконтролю

Chinovnik-57893

Тарас Рибак, не зважаючи на вимоги громадськості щодо його відсторонення, усіма силами намагається повернути собі посаду.

«Недолюсторований корупціонер», як його називали ЗМІ, колишній начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Тарас Рибак може повернутися на посаду.

Про це свідчить протокол засідання конкурсної комісії виконкому міської ради.
«За підсумками письмового іспиту та результатами проведеної співбесіди конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради прийняла рішення рекомендувати міському голові призначити за результатами іспиту і голосування на посаду начальника управління з питань Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Рибака Т.І.», – йдеться у документі про який до цього часу не афішували у жодному виданні.

Нагадаємо, що Рибак очолював управління з березня 2016 до липня 2017 року. Відтак був звільнений за згодою сторін. Як йдеться в його декларації, після звільнення Тарас Рибак перебував на обліку у центрі зайнятості, де отримав 36 890 грн соціальної допомоги. Ще 52 233 грн. Рибак у 2017 році заробив в управлінні з питань ДАБК до звільнення. Його дружина Романа Рибак заробила минулого року 40 269 грн. При цьому готівкою Рибак заощадив 3 тис. доларів.

Окрім того, коли Рибака призначали на посаду у 2016 році, він подав декларацію за попередній рік, в якій вказав річний дохід 24 гривні. Раніше Тарас Рибак працював заступником начальника та начальником інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області до її ліквідації в серпні 2014 р. згідно з постановою Кабміну.

Рибак неодноразово звинувачувався у хабарництві. У липні 2014-го прикарпатський “Правий сектор” звинуватив його в отриманні хабарів від підприємців-забудовників і вимаганні грошей від інспекторів ДАБІ. Під час ще однієї спроби призначення Рибака на посаду активісти запропонували посадовцю добровільно піти у відставку, на що отримали відповідь, що інспекцію вже ліквідовують як таку.

Інформація про призначення на посаду “недолюстрованого корупціонера” у 2016 році, викликало шок в громадському середовищі Івано-Франківська.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика