Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Відтепер прикарпатці можуть викликати поліцію через додаток у смартфоні (фото)

Police 875395

З 1 серпня прикарпатці зможуть викликати поліцію через додаток у смартфоні. На Прикарпатті стартувало введення додатка «My Pol».

Сьогодні в Івано-Франківську проект презентував представник спільного проекту МВС, НПУ та ГО «Асоціації Неосфера» Дмитро Кібзун.

За його словами, за допомогою додатка абоненти надсилають з телефона повідомлення про ситуацію, яку вони бачать або у яку потрапили, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Якщо немає можливості повідомити деталі, абонент тисне кнопку «SOS», що означатиме для поліцейського у будь-який час доби невідкладно поспішити на допомогу.

За словами начальника ГУНП в області Володимира Голубоша, додаток спрямований на миттєве реагування поліції .

«Зараз усі користуються мобільними телефонами, тому ми і створили таку комунікацію з поліцією», – розповів Дмитро Кібзун.

Кнопка SOS означає, що людина не може говорити, але потрапила в біду. В системі одразу видно, де людина знаходиться.

«Дуже часто час іде на секунди. Наша задача скоротити час на реагування подій. Крім того, додаток може стати помічником для туристів та іноземців, вони зможуть користуватись цією послугою», – відзначив Кібзун.

Цей сервіс буде також потрібний для людей, які ходять в гори і можуть заблудитись чи потрапити в неприємну ситуацію.

Додаток також відслідковує місце перебування людини.

Івано-Франківська область друга де офіційно запустили додаток.

Також з додатка можна отримувати повідомлення і від поліції. В основному, вони можуть стосуватися інформації про виникнення екстреної ситуації в тому чи іншому мікрорайоні, перекриття дорожнього руху, переслідування зловмисника, тощо.

«Цей проект – це майбутнє, яке уже настало. Україна – одна з перших країн світу, де вже застосовуються подібні технології реагування на виклики про допомогу», – повідомив Дмитро Кібзун.

«Важливо, щоб у доступній і зрозумілій формі ми донесли до населення умови і порядок підключення до додатку як поліцейських, так і бажаючих мешканців області. Тому обов’язково проведемо зустріч із журналістами, щоб через засоби масової інформації в теоретичній і практичній площині показати його функціонування: отримання та опрацювання інформації та обговоримо інші важливі аспекти дії додатка», – зазначив очільник прикарпатської поліції Володимир Голубош.

Де можна скачати?

Додаток можна скачати на «Google play»«App Store».

І чим він корисний?

У додатку розміщенні рекомендації, як спілкуватись із поліцейськими: у випадку затримання, у відділку поліції та при перевірці документів. Тут розписані повноваження поліцейських, правила поведінки, якщо ви свідок злочину.

Функція «SOS»?

Екстрена кнопка для негайного виклику поліції. Її потрібно застосовувати тільки у випадку прямої загрози життю. Для цього потрібно натиснути та утримувати кнопку «SOS» і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та ваше місце перебування.

А які ще дані отримує поліція з додатку?

Ви можете ввести групу крові, та, при наявності, назву медичних препаратів, на які у вас алергічні реакції, та хронічні захворювання. Тоді під час нещасного випадку поліція швидше та ефективніше надасть вам допомогу.

Які дані можу отримати я?

У додатку розміщена мапа найближчих відділень поліції та медичної допомоги. Також тут можна переглянути новини регіональної національної поліції.

До слова, додаток є безкоштовним.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика