Перепалка між Марцінківом та Ганчаком: начальник управління транспорту Франківська готовий звільнитися

Marshrytka IF-4978563

На щотижневій оперативнй нараді міський голова Франківська висловив незадоволення роботою Управління транспорту і зв'язку і Муніципальної варти.

Йшлося про виконання доручення мера Руслана Марцінківа перекрити для транспорту центральну частину міста, пишуть Версії з посиланням на Курс.
Марцінків висловив претензії начальнику Управління транспорту і зв’язку Олегу Ганчаку. Двома тижнями раніше міський голова розпорядився встановити в середмісті додаткові боларди і перпекрити рух транспорту на кількох вулицях середмістя. Зокрема, на вулиці Старозамковій.

Ганчак зазначив, що на Старозамковій буде болард та острівець безпеки, оскільки там проходить газопровід і встановити два боларди неможливо.

“Болард в нас є на руках, але потрібні погодження з РЕМом, газконторою, поліцією щодо ПДР. Є речі, які потребують процедурного дотримання, а не робити так”, – зазначив Ганчак.

“Ви мені два місяці розказуєте байки”, – висварився мер.

“Якщо ви вважаєте, що я не виконую свої обов’язки, я готовий написати заяву на звільнення”, – відреагував Ганчак.

“Тут ніхто нікого не тримає. Можна знайти сто відмазок, але треба просто взяти і зробити”, – поставив крапку мер.

Так само з приводу перекриття центру міста Марцінків “допитав” начальника “Муніципальної варти” Богдана Кухарука.

“В нас не помінялися закони України і працівник Муніципальної варти не став поліцейським… Наші, звісно, кидаються під машини, “розчехляють” водіям закони, але це нічого не міняє”, – відреагував Кухарук.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика