Конфлікт у музучилищі Франківська: комісія виявила порушення з боку директора закладу

Muzika-498670

У понеділок, 11 червня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківскої обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про розгляд скарги студентів Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського та викладача Припхана М. О., пишуть Версії з посиланням на   WestNews.

«До нас поступила скарга від викладача Припхана М.О. з приводу моментів, які стосувалися юридичних питань, а також скарга від студентів училища. На основі заяв, які поступали, була створена комісія. Для того, щоб вона була об’єктивною, в неї були включені кілька незалежних експертів. В процесі перевірки була представлена довідка, зокрема, питань щодо фінансів не було виявлено», – доповів Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«Стосовно участі наших дітей, вихованців мізичного училища, які є представниками духового оркестру, дійсно є факти, що вони працювали не тільки по графіку, а в позанормовий час. На основі проведених зустрічей як з трудовим колективом, так й учнями, було зроблено висновок. Зокрема, було доручення директору училища усунути недоліки щодо трудових відносин із працінниками. Окрім того, сприяти проведенню роз’яснювальної роботи щодо прав та обов’язків студентів», – зазначив Володимир Федорак.

«Службова перевірка проводилася об’єктивно і згідно з чинного законодавства. На мою думку, вистновок комісії абсолюно правильний», – додав він.

У той же час, член комісії зазначила, що порушення зі строни директора було в тому, що діти займалися більше, ніж потрібно. Тобто, були додаткові зайняття. Саме за це йому члени комісії наполягають на тому, що директору музичного училища треба дати догану.

«На даний час недоліки по навчальному плану усунуті», – додають представники комісії.

«А чому ж тоді питання дійшло аж до обласної ради?», – запитав голова к комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

«Я це бачу через те, що це міжособистісні конфліки», – відповів Володимир Федорак.

Згодом, слово комісія надала слово директору музичного училища імені Д. Січинського Петру Гундеру:

«Якщо ви дісно маєте підстави, ви маєте можливість це оспарювати. У вас є збори трудового колективу, процюйте, вирішуйте ці проблеми. В колективі вирішуйте самі ці питання. Ми є обласна рада, і не маємо вирішувати ваші конфлікти», – зазначив голова комісії Юрій Черневий.

«Саме тому й звернулися до обласної ради, а не для того, щоб ви співали директору дифірамби», – каже викладач музичного училища Мар’ян Припхан, який, як відомо, був організатором акції протесту.

«Саме активність музичного училища і духового оркестру переконала свого часу депутатів щоб у вашому закладі збудувати концертний зал, покращення матеріальної бази», – додав Черневий.

«Прокуратура, до речі, вже відкрила провадження», – додав Припхан.

Результат пошуку зображень за запитом "петро гундер"

Директор музучилища Петро Гундер

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика