Франківців запрошують на мюзикл “Розхристана”, щоб врятувати онкохворих волонтерів-госпітальєрів (фото)

Dopomoga

Всі виручені кошти будуть передані на лікування сім'ї онкохворих волонтерів Української добровольчої армії медичного батальйону "Госпітальєри" Сергія і Тетяни Мороз.

29-30 травня у Франківську представлять благодійний проект – мюзикл “Розхристана”.

“Коли розпочалася війна, вона торкнулась не просто країни, а кожного. А коли вона торкнулась наших друзів, стало подвійно важко. І війна зачепила не їхні душі, але й тіла. Вони спочатку не зізнавались, хотіли справитись самі. Але, хто як не ми можемо їм допомогти”, – розповіла про ідею створення проекту його організаторка Іванна Скрипник, пишуть Версії.

“Для нас велика честь і ми вдячні долі, що можемо долучитись до доброї справи і врятувати їх. Можна багато говорити, молитись, але я вірю, що справжня любов – за діями. Дуже багато людей захотіли взяти участь в цьому дійстві. Ми земляки, і повинні вкладати душу в тих, хто вкладає її в Україну,” – додала поетеса, виконавиця головної ролі Неля Романовська.

Мар’яна Чікалова, режисер мюзиклу, зізналась, що раніше не була знайома з госпітальєрами, але їх історія не змогла залишити її байдужою.

“Я цих людей не знала, але коли мене запросили до цієї команди – зайвих питань не було. Було лише сильне бажання допомогти тим, чим я можу”, – розповіла Мар’яна Чікалова.

“І я хочу допомогти тим найменшим, що в мене є – своїм голосом”, – додала Оля Яловенко, солістка обласної філармонії.

“Ценральною ідеєю мюзиклу є Україна і Бог, – розповідають автори. – Розхристана- це Україна”. Іванна Скрипник повідомилп, що зараз Сергій Мороз проходить курс хіміотерапії.

“Вартість однієї 100 тисяч, а їх має бути шість. Зараз Сергій проходить другий етап. Тому щиро дякуємо кожному, і запрошуємо допомогти нашим героям”, – звернулася до франківців Іванна Скрипник.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика