Івано-Франківськ: керівників обласного пологового спіймали з хабарем у дві тисячі євро (фото)

Habar-45986735

Під кінець робочого дня 22 травня на гарячому під час отримання хабаря спіймали кількох працівників обласного перинатального центру в Івано-Франківську.

Про це інформують кореспонденти «Галки» з місця події, пишуть Версії.

За попередньою інформацією, на отриманні неправомірної вигоди зафіксували головну медсестру перинатального. У справі фігурує і головний лікар Ігор Вакалюк.

Правоохоронці кажуть, що зафільмували, як жінка отримала хабаря в розімірі дві тисячі євро. Їй одразу ж стало погано, на місце викликали швидку. Жінку госпіталізували.

Фіксація злочину йшла у приймальній і кабінеті головного лікаря обласного перинатального Ігоря Вакалюка.

Сам Вакалюк запевнив “Галку”, що відносно нього ніяких слідчих дій не проводиться, але ситуацію він більше ніяк не коментує. Керівника пологового не затримали. Наразі фіксування інциденту завершилося.

Більше подробиць згодом.

У прес-службі обласної прокуратури обіцяють розповісти про інцидент вже завтра.

Неофіційно правоохоронці кажуть таке – головний лікар вимагав 2 тисячі євро від жінки, яка хотіла потрапити на роботу у цей медзаклад. Коли вона принесла гроші – розпорядився віддати їх головній медсестрі пологового. Власне після передачі грошей її і спіймали. Головну медсестру госпіталізували, а головний лікар пішов додому.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика