Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Прокурор області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (ФОТО)

OBSE-984756984

У середу, 18 квітня, прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Драґаном Ґаґовічем та Джорджіо Зельковічем.

Під час зустрічі сторони обговорили криміногенну ситуацію в області за 2017 рік та перший квартал 2018 року, вплив реформ у правоохоронних та судових органах на роботу органів прокуратури, а також співпрацю правоохоронців із прокуратурою.

Прокурор області повідомив спостерігачам, що на Прикарпатті загалом покращилась криміногенна ситуація.

«З початку року зареєстровано на 6,4 % менше злочинів, ніж за аналогічний період у 2017 році», – зазначив Олександр Стратюк.

Як проблему керівник регіональної прокуратури визначив колізії у Кримінальному процесуальному кодексі України, які перешкоджають здобуттю доказової бази. Незважаючи на всі проблеми, прокуратура якісно виконує функції, покладені на неї законодавством, та злагодженоспівпрацює з іншими правоохоронними органами, наслідком чого є багато позитивних результатів щодо виявлення та розкриття правопорушень. Серед іншого працівників місії ОБСЄ цікавило також міжнародне співробітництво та труднощі, які виникають на даному напрямку.

«На сьогодні потребує покращення співпраця із Великобританією та Ізраїлем, ряд міжнародно-правових доручень перебувають на виконанні в цих країнах уже роками», – зазначив прокурор області.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо обміну інформацією. Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика