Останні події:
Шлях через Карпати: сьогодні відкривають Бескидський тунель – один із наймасштабніших інфраструктурних проектів України (фото)... | У Франківську невідомі чоловіки чіплялися до 10-річної дитини та пропонували підвезти... | У Галичі селяни, чиї корови отруїлися агрохімікатами, пікетували райдержадміністрацію (фото)... | Франківців запрошують на мюзикл “Розхристана”, щоб врятувати онкохворих волонтерів-госпітальєрів (фото)... | У Коломиї в карколомному ДТП постраждав рідкісний спортивний автомобіль (фото)... | 2 тисячі євро за посаду медсестри: у прокуратурі розповіли подробиці резонансного хабарництва у перинатальному центрі Івано-Франківська... | Франківців вразив водій маршрутки, який пригощав дітей цукерками (фото)... | “Придбав” добрив: шахраї видурили в прикарпатця понад 37 тисяч гривень... | 7-річній прикарпатці терміново потрібні донори крові... | Банда кібер-злочинців: франківська готельєрка розповіла про зухвалих шахраїв... |

Прокурор області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (ФОТО)

OBSE-984756984

У середу, 18 квітня, прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Драґаном Ґаґовічем та Джорджіо Зельковічем.

Під час зустрічі сторони обговорили криміногенну ситуацію в області за 2017 рік та перший квартал 2018 року, вплив реформ у правоохоронних та судових органах на роботу органів прокуратури, а також співпрацю правоохоронців із прокуратурою.

Прокурор області повідомив спостерігачам, що на Прикарпатті загалом покращилась криміногенна ситуація.

«З початку року зареєстровано на 6,4 % менше злочинів, ніж за аналогічний період у 2017 році», – зазначив Олександр Стратюк.

Як проблему керівник регіональної прокуратури визначив колізії у Кримінальному процесуальному кодексі України, які перешкоджають здобуттю доказової бази. Незважаючи на всі проблеми, прокуратура якісно виконує функції, покладені на неї законодавством, та злагодженоспівпрацює з іншими правоохоронними органами, наслідком чого є багато позитивних результатів щодо виявлення та розкриття правопорушень. Серед іншого працівників місії ОБСЄ цікавило також міжнародне співробітництво та труднощі, які виникають на даному напрямку.

«На сьогодні потребує покращення співпраця із Великобританією та Ізраїлем, ряд міжнародно-правових доручень перебувають на виконанні в цих країнах уже роками», – зазначив прокурор області.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо обміну інформацією. Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика