Останні події:
Ажіотаж за соціальною допомогою: франківці займають черги з шостої ранку за субсидіями (відео)... | Центральний телеканал працює над створенням 11 програм про унікальні церкви Верховинщини (відео)... | Кінець “бабиного літа”: метеорологи прогнозують значне похолодання на Прикарпатті (відео)... | Стало відомо де і скільки буде округів на депутатських виборах в ОТГ... | Прикарпатцям на замітку: з 1 листопада ціна на газ для населення зросте на понад 23%... | Верховина сортує сміття: у містечку збиратимуть та перероблятимуть упаковки від соків... | Прикарпатцям на зaмітку: Кабінет Міністрів змінив умови надання житлових субсидій... | Голос соцмереж. Що франківці думають про підвищення тарифу на газ... | В Івано-Франківську на ходу загорілась маршрутка (відео)... | Верховинщина: у селі Буковець розвалюється аварійний міст (відео)... |

Прокурор області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (ФОТО)

OBSE-984756984

У середу, 18 квітня, прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Драґаном Ґаґовічем та Джорджіо Зельковічем.

Під час зустрічі сторони обговорили криміногенну ситуацію в області за 2017 рік та перший квартал 2018 року, вплив реформ у правоохоронних та судових органах на роботу органів прокуратури, а також співпрацю правоохоронців із прокуратурою.

Прокурор області повідомив спостерігачам, що на Прикарпатті загалом покращилась криміногенна ситуація.

«З початку року зареєстровано на 6,4 % менше злочинів, ніж за аналогічний період у 2017 році», – зазначив Олександр Стратюк.

Як проблему керівник регіональної прокуратури визначив колізії у Кримінальному процесуальному кодексі України, які перешкоджають здобуттю доказової бази. Незважаючи на всі проблеми, прокуратура якісно виконує функції, покладені на неї законодавством, та злагодженоспівпрацює з іншими правоохоронними органами, наслідком чого є багато позитивних результатів щодо виявлення та розкриття правопорушень. Серед іншого працівників місії ОБСЄ цікавило також міжнародне співробітництво та труднощі, які виникають на даному напрямку.

«На сьогодні потребує покращення співпраця із Великобританією та Ізраїлем, ряд міжнародно-правових доручень перебувають на виконанні в цих країнах уже роками», – зазначив прокурор області.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо обміну інформацією. Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика