Чи є актуальними у наш час франківські бібліотеки? (фото)

kniga-987768987

У людей більш старшого покоління навчання в університеті або підготовка рефератів в школі міцно асоціюється з походом в бібліотеку.

З появою інтернету, важливість наявності читацького квитка вже не здається такою потрібною. Але чи так це насправді? Давайте розберемось, пише Зміст з посиланням на Вежу.

Ми можемо спостерігати, як електронні книги стають все більш популярними, академічні журнали переходять на електронний формат, а Google оцифровує всю світову колекцію літератури. Але що тоді станеться з бібліотеками, основна функція яких – зберігання, організація і забезпечення доступу до книг? Що бібліотеки будуть робити?

З цим питанням ми звернулись до працівників деяких франківських бібліотек.

У обласній науково-медичній бібліотеці працівники розповідають:

”Кількість відвідувачів не зменшилась за останні роки, а залишилась такою як була – стабільною. Тому що, таких унікальних матеріалів як у нас, немає навіть у інтернеті”


Є  аргументи, на користь того, щоб залишити стіни квартири та піти до найближчої бібліотеки, для оформлення читацького квитка.
Так чому ж це так важливо? По-перше, такі установи мають великі фонди з широким асортиментом, це дає можливість читати необхідну літературу в грамотній послідовності. Також компетентні бібліотекарі гарантують безпеку пропонованих творів і наукових статей з точки зору моралі, етики та психології.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика