Щасливі посмішки та дзвінкий сміх: прикарпатські «опоблоківці» привітали діток зі святом Святого Миколая (фото)

Mykolaja OB IF9

З нагоди одного з найочікуваніших дітьми свят – Дня Святого Миколая керівництво Регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в Івано-Франківській області привітало вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У цьому закладі перебувають понад 30 діток віком від 3 до 18 років. Вони вже встигли пройти нелегкі випробування долі. Адже, маленькі вихованці закладу, попри всі старання персоналу, все ж позбавлені найголовнішого – батьківського піклування та сімейного тепла. Тож прикарпатські «опоблоківці» приїхали привітати дітлахів та вручити їм солодкі подарунки.

«На жаль, на Івано-Франківщині є багато дітей, котрі залишились без батьківської опіки. І хоч жодні солодощі та слова не замінять їм любові батька і матері, проте, наша організація намагається хоч на мить подарувати діткам відчуття свята, домашнього затишку. Святого Миколая в народі називають Чудотворцем. Тож бажаємо малюкам, щоб сповнилась їхня найзаповітніша мрія – міцна, щаслива і любляча сім’я», - відзначив голова прикарпатського «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» Василь Чуднов.

Mykolaja OB IF1

Mykolaja OB IF2

Mykolaja OB IF3

Mykolaja OB IF4

Mykolaja OB IF5

Mykolaja OB IF6

Mykolaja OB IF7

Mykolaja OB IF10

Mykolaja OB IF11


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика