Останні події:
Замах на життя: на відомого косівського журналіста намагались скоїти наїзд... | Прикарпатцям на замітку: перевірити легальність новорічної ялинки можна онлайн... | Франківське підприємство зробить брендований подарунок планеті!... | Скільки туристам доведеться заплатити за зустріч Нового року в Івано-Франківську? (відео)... | Як франківська діджейка “запалює” нічні клуби світу (фото)... | Прикарпатські поліцейські здали кров, щоб врятувати 9-річного хлопця (фото)... | У Франківську через зіткнення двох автомобілів постраждав хлопець, велосипед якого відкинуло через міст (фото)... | Дворічному хлопчику з Тисмениці потрібно 850 тисяч гривень на операцію... | Зухвале пограбування у Коломиї: чоловік зняв сукню із манекена (фото + відео)... | Аварія у Франківську: п’яна компанія на автомобілі “Рено” знесла огорожу на вулиці Василіанок та врізалась у стіну духовної семінарії (фото)... |

В Івано-Франківську серед чоловіків та жінок обиратимуть “зіркові обличчя”

Star face family-78969650

24 листопада бренд “Star face family” відсвяткує 5-річчя та проведе 10 ювілейний сезон іміджевого свята краси та моди «Star face of the season F`W 2018».

“Подія, яку ми організовуємо в нашому місті, постійно розвивається, удосконалюється. Якщо подивитися на перші сезони, і те, що є тепер, вони абсолютно змінилися в кращий бік. Щороку з’являється більше партнерів, охочих дівчат. Вони надихають робити подію більш яскравою й ефектною для інших”, – зазначає засновник Центру краси та моди “Star face family” Олександр Грабовський.

Цього разу для гостей свята готують зовсім іншу програму. Перш за все, це забезпечать новим форматом заходу. Про це пише Зміст з посиланням на Галку.

“Ми відійшли від виду програми, де люди сиділи, як на модних показах, і дивилися. Цього разу люди будуть розміщені за столиками. Кількість глядачів складатиме близько 300. Захід відбуватиметься на сцені й інших локаціях “Зосинлї волі”. Весь вечір буде просто насичений модними показами”, – каже Грабовський.

Всього відбудеться 9 показів від франківських дизайнерів та бутиків, хоча зазвичай було 5-6.

Також красою підкорюватимуть не тільки найкращі дівчата міста, а й вперше за історію свята «Star face of the season» найкращого обиратимуть серед чоловіків.

“Раніше нас запитували, чому дівчата, чому не чоловіки, адже попит є. Організувавши кастинг, ми помітили, що хлопці також хочуть і можуть брати участь”, – додає засновник бренду.

На кастинг прийшли близько 30 хлопців, заявки надійшли і зі Львова, Чернівців, однак із ними не могли працювати. Всього будуть 22 учасниці та 13 учасників. У хлопців будуть лише 3 виходи із 9.

“Всі думають, що чоловічі і жіночі покази будуть змішані і схожі на типові конкурси у краси. Але ми не конкурс краси: у нас нема “народних” виходів, нема номінацій “Найкращий образ”. І для хлопців, і для дівчат є 4 однакові номінації і брендові номінації від партнерів”, – розповідає Грабовський.

Всього 3 конкурсні виходи будуть у хлопців, а у дівчат – 6. Також організують показове ювілейне дефіле з переможницями попередніх сезонів.

Перед конкурсом була двомісячна підготовка. Проектна директорка Центру краси та моди Ольга Галушка розповідає, що для дівчат крім постановки дефіле, фото- і відеозйомок організували майстер-класи з позування, етикету, ведення соцмереж, догляду за волоссям, акторської майстерності.

“Акторської майстерності дівчата вчилися у театрі. Після перегляду вистави професійні актори з ними займалися. Дівчата тоді відкриваються і показують всі свої сторони”, – каже Галушка.

Для хлопців організували відвідини у барбер-шоп, майстер-клас із риторики, правильного ведення Інстаграму.

Переможці свята отримають по 5 тисяч гривень, підпишуть контакт зі “Star face family”, а переможниця – поїздку в Європу

Саме свято відбуватиметься впродовж близько трьох годин. Після гості свята зможуть залишитися у “Зосиній волі”.

Офіційне афтепаті відбудеться 25 листопада у “Black&White”.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика