Останні події:
Мішок сушеної коноплі виявили франківські патрульні під час сімейної сварки (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську МІУК пише жителям смс з проханням відремонтувати балкони... | Краса нічного міста: як виглядає Коломия у світлі ліхтарів (фото)... | 12 тисяч франківців працюють у «тіні» або за тимчасовими трудовими угодами (відео)... | Франківське комунальне підприємство “МІУК” планує придбати за 1 млн грн два автомобілі... | В посольствах Польщі українців “мучать” дивними питаннями про видатного прикарпатця Степана Бандеру... | У Франківську розширять коло пасажирів, які будуть безоплатно їздити у міському транспорті... | В Рогатинському районі від пацієнтів психлікарні ховали новий одяг і білизну: люди ходили і спали в лахмітті (ФОТО)... | Подробиці резонансної події: у Франківську під час пожежі дівчина зістрибнула з балкону, а п’яний чоловік вистрілив в пожежника (відео)... | На Косівщині покарають батьків, які через пиятику не дбають про малолітніх дітей (фото)... |

В Косові взялись розвивати велоспорт (фото)

velosiped-469

Косів як і Косівщина є ідеальним місцем для вело подорожей. Багато містян користуються цим видом транспорту.

А з розвитком технологій та появою різних видів велосипедів тепер для активного відпочинку стали доступними навколишні гори та інші місцевості, де можна кататись і на більші відстані. - пишуть Версії

Рельєф околиць Косова, де є розвинута мережа доріг та стежок, дозволяє вибрати як легкі категорії маршрутів для вело подорожі так і з серйозні маршрути з екстремальними елементами для професійних спортсменів.

Тому в Косові знайдуться цікаві маршрути для велосипедистів різних категорій. Для шосейників можуть бути цікаві подорожі новозбудованими дорогами які простягаються через Буківецький перевал та мальовничими околицями.

Особливо цікаво в Косові для тих, хто полюбляє крос-кантрі, дуже багато варіантів маршрутів їх протяжності та рівнів складності. Любителі екстріму можуть спробувати декілька цікавих трас down hill.

Цього року, 2-го липня в Косові було проведено перший екстремальний кроскантрійний марафон «Гуцул Трофі». В ньому взяло участь багато спортсменів та любителів. Вони відзначили, що Косівська траса дуже цікава.


На наступний рік організатори очікують росту масштабу цієї події. Змагання проводились в різних категоріях складності, що давало змогу взяти участь спортсменам з різним рівнем підготовки.

Тож, якщо ви не планували вело подорожі та не взяли свого ровера, то в Косові це не складе якихось проблем, в місті діють вело прокати, тут велосипеди на будь-який смак, навіть – гірські електровелосипеди.

Є декілька веломайстерень з професійним обладнанням де вашому велосипеду можуть надати кваліфіковане сервісне обслуговування.

Багато маршрутів, в основному ведуть до цікавих чи мальовничих місць, є такі які включають в себе відвідини місцевих музеїв, пам’яток історії. Особливо цікаві ті в яких можна відвідати майстрів, що виготовляють для прикладу кераміку чи ліжники. В основному інформацію про маршрути та цікаві події в Косові ви можете знайти на інтернет-сторінці «ВелоКосова».


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика