Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

В Косові взялись розвивати велоспорт (фото)

velosiped-469

Косів як і Косівщина є ідеальним місцем для вело подорожей. Багато містян користуються цим видом транспорту.

А з розвитком технологій та появою різних видів велосипедів тепер для активного відпочинку стали доступними навколишні гори та інші місцевості, де можна кататись і на більші відстані. - пишуть Версії

Рельєф околиць Косова, де є розвинута мережа доріг та стежок, дозволяє вибрати як легкі категорії маршрутів для вело подорожі так і з серйозні маршрути з екстремальними елементами для професійних спортсменів.

Тому в Косові знайдуться цікаві маршрути для велосипедистів різних категорій. Для шосейників можуть бути цікаві подорожі новозбудованими дорогами які простягаються через Буківецький перевал та мальовничими околицями.

Особливо цікаво в Косові для тих, хто полюбляє крос-кантрі, дуже багато варіантів маршрутів їх протяжності та рівнів складності. Любителі екстріму можуть спробувати декілька цікавих трас down hill.

Цього року, 2-го липня в Косові було проведено перший екстремальний кроскантрійний марафон «Гуцул Трофі». В ньому взяло участь багато спортсменів та любителів. Вони відзначили, що Косівська траса дуже цікава.


На наступний рік організатори очікують росту масштабу цієї події. Змагання проводились в різних категоріях складності, що давало змогу взяти участь спортсменам з різним рівнем підготовки.

Тож, якщо ви не планували вело подорожі та не взяли свого ровера, то в Косові це не складе якихось проблем, в місті діють вело прокати, тут велосипеди на будь-який смак, навіть – гірські електровелосипеди.

Є декілька веломайстерень з професійним обладнанням де вашому велосипеду можуть надати кваліфіковане сервісне обслуговування.

Багато маршрутів, в основному ведуть до цікавих чи мальовничих місць, є такі які включають в себе відвідини місцевих музеїв, пам’яток історії. Особливо цікаві ті в яких можна відвідати майстрів, що виготовляють для прикладу кераміку чи ліжники. В основному інформацію про маршрути та цікаві події в Косові ви можете знайти на інтернет-сторінці «ВелоКосова».


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика