Косівські правоохоронці записали відеозвернення до громади через зростання кількості ДТП (відео)

DTP-867687

Косівські правоохоронці закликають знизити аварійність на дорогах. Це спричинено значним зростанням кількості ДТП.

Мова йде про перехрестя, що сполучає центральну частину міста Косова та дороги державного значення Р-24, яку недавно капітально відремонтували.

Начальник сектору реагування Косівського відділу поліції Володимир Костюк відзначає, що на зазначеному перехресті, починаючи з травня місяця, вже зафіксовано 4 ДТП. І це не говорячи, про транспортні пригоди, які оформлялись за Європротоколом, - пишуть Версії

“Водії не дотримуються безпечної швидкості руху, не враховують ситуацію на дорозі, наближаючись до перехрестя на шаленій швидкості, не встигають завершити маневр, чим спричиняють зіткнення з іншими транспортними засобами”, – відзначив поліціянт.

Тож правоохоронці просять водіїв максимально дотримуватись правил дорожнього руху, звертати увагу на дорожні знаки, які встановлені відповідно до ДСТУ 3577/97.

“З усіх трьох сторін, а це: з об’їзної дороги, з центральної частини міста та у напрямку з села Город встановлені дорожні знаки, які з напрямку об’їзної дороги чітко показують напрям головної дороги. З міста Косова встановлений знак “Стоп”, де водій повинен чітко зупинитись, наближаючись до перехрестя, і надати перевагу у русі транспортним засобам, які рухаються головною дорогою. А також з напрямку села Город встановлені знаки та напрям головної дороги. Тому, шановні водії, просимо максимально надалі звернути увагу на такі перехрестя – регульовані та нерегульовані”, – додав Володимир Костюк.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика