Для безпеки громадян поліція охорони Прикарпаття нагадує про кнопки «Термінового виклику поліції»

ohorona

Погодьтесь, що не в кожній ситуації є можливість зателефонувати у правоохоронні органи та повідомити про дії, які можуть нанести шкоду життю або здоров’ю громадян. На допомогу в подібних ситуаціях приходить кнопка «Термінового виклику поліції».

- Будь-який пересічний громадянин, який став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення, може звернутися до адміністрації об’єкту, в якому знаходиться кнопка тривожної сигналізації, і попросити викликати правоохоронців, – переконує очільник поліції охорони Михайло Чорнописький.

Провівши соціологічне опитування, пересічних громадян, в поліції охорони стверджують, що будь-якою справою щодо протидії злочинності та припинення правопорушень перш за все повинні займатися професіонали, які мають відповідні повноваження, досвід, фахову підготовку, матеріальне забезпечення та озброєння. В свою чергу, поліція охорони, має наряди швидкого реагування по всій території області і на спрацювання  «тривожної кнопки» чи сигналізації реагує оперативно.

- Станом на 01.07.2017року в Івано-Франківській області розміщено 226 кнопок «Термінового виклику поліції». Кількість таких кнопок останнім часом зростає не тільки в Івано-Франківської області, а й по всій Україні, - розповідає Михайло Федорович. - Робота над збільшенням кількості «тривожних кнопок» триває – ми, щодня над цим працюємо, оскільки на теренах області повинно бути значно більше таких місць, щоб зробити наше місто і область в цілому, безпечними. Адже, зважаючи на наш досвід, можна стверджувати, що території, на яких розміщенні кнопки «Термінового виклику поліції» значно безпечніші для жителів даних мікрорайонів, ніж ті, на яких їх немає.

Ознайомитися з повним переліком місць розміщення кнопок «Терміновий виклик поліції» можна на сайті поліції охорони Івано-Франківської області.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика