Останні події:
Мішок сушеної коноплі виявили франківські патрульні під час сімейної сварки (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську МІУК пише жителям смс з проханням відремонтувати балкони... | Краса нічного міста: як виглядає Коломия у світлі ліхтарів (фото)... | 12 тисяч франківців працюють у «тіні» або за тимчасовими трудовими угодами (відео)... | Франківське комунальне підприємство “МІУК” планує придбати за 1 млн грн два автомобілі... | В посольствах Польщі українців “мучать” дивними питаннями про видатного прикарпатця Степана Бандеру... | У Франківську розширять коло пасажирів, які будуть безоплатно їздити у міському транспорті... | В Рогатинському районі від пацієнтів психлікарні ховали новий одяг і білизну: люди ходили і спали в лахмітті (ФОТО)... | Подробиці резонансної події: у Франківську під час пожежі дівчина зістрибнула з балкону, а п’яний чоловік вистрілив в пожежника (відео)... | На Косівщині покарають батьків, які через пиятику не дбають про малолітніх дітей (фото)... |

Тімур Мірошниченко: ТОП-5 причин відвідати репетиції Євробачення

miroshnichenko

Ведучий грін-руму Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко – справжній експерт конкурсу. На Євробачення він потрапив практично відразу після того, як опинився на телебаченні. За дванадцять років він вів або коментував аж 30 шоу, пов’язаних із цим пісенним конкурсом, тож знає про нього практично все. "Якби я був простим глядачем, – ділиться секретами Тімур, – то віддав би перевагу репетиціям, а не ефірним телешоу".

Нагадаємо, окрім трьох шоу, які буде показано в прямому телеефірі – двох півфіналів та Гранд фіналу – на Євробаченні продаються квитки ще на шість шоу. Насправді, це – абсолютні копії "ефірних концертів", тільки ідуть вони перед ефірами. Тобто фактично обидва півфінали та фінал пройдуть до прямих ефірів двічі: перший раз – ввечері за день до ефіру (22:00), другий – в день ефіру (16:00).

Тож чому краще потрапити саме на репетиції – Тімур Мірошниченко називає п’ять причин:

1. Можливість порівняти

Євробачення – це, у першу чергу, телевізійне шоу. Тож з усіма спецефектами, вставками та іншим його краще дивитися саме по телебаченню. "І буде дуже круто, якщо сходити на "доефірний" концерт, подивитися, як все відбувається в залі, а потім порівняти ввечері вдома з друзями", – говорить Тімур. Що ж стосується програми, номерів, якості – це ті самі шоу, що згодом будуть показані у ефірі. Для чого це робиться? Якщо під час ефіру трапляться якісь технічні збої – наприклад, перешкоди зв’язку, – запускається backup (резервна копія, записана на концертах напередодні) і телеглядачі не помітять різниці.

2. Можливість стати частиною Євробачення

"Справа в тому, що Semi Final або Jury Show разом з глядачами в Києві будуть дивитися члени журі всіх країн", – пояснює ведучий грін-руму. Тож це можливість першими побачити всі виступи конкурсантів та обрати своїх фаворитів.

3. Можливість зробити селфі на тлі сцени

А ввечері з друзями під часу ефіру по телебаченню похвалитися: "Я там вже був!". "Уявіть, глядачі тільки починають дивитися шоу, а ви, як крутий експерт, вже знаєте все наперед", – коментує Тімур.

4. Можливість зекономити

Квитки на доефірні концерти коштують набагато дешевше: на деякі шоу можна придбати квиток за 219 грн. "Тож навіщо платити більше?" – сміється ведучий Євробачення-2017.

5. Ідеальна можливість відвідати шоу з дітьми

Адже вечірні концерти починаються о 22:00 і закінчуються вночі. "Ще й на таксі зекономите!" – додає Тімур.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика