Останні події:
Мішок сушеної коноплі виявили франківські патрульні під час сімейної сварки (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську МІУК пише жителям смс з проханням відремонтувати балкони... | Краса нічного міста: як виглядає Коломия у світлі ліхтарів (фото)... | 12 тисяч франківців працюють у «тіні» або за тимчасовими трудовими угодами (відео)... | Франківське комунальне підприємство “МІУК” планує придбати за 1 млн грн два автомобілі... | В посольствах Польщі українців “мучать” дивними питаннями про видатного прикарпатця Степана Бандеру... | У Франківську розширять коло пасажирів, які будуть безоплатно їздити у міському транспорті... | В Рогатинському районі від пацієнтів психлікарні ховали новий одяг і білизну: люди ходили і спали в лахмітті (ФОТО)... | Подробиці резонансної події: у Франківську під час пожежі дівчина зістрибнула з балкону, а п’яний чоловік вистрілив в пожежника (відео)... | На Косівщині покарають батьків, які через пиятику не дбають про малолітніх дітей (фото)... |

Використання палива підприємствами та організаціями області у лютому 2017 року

gaz

Головне управління статистики інформує. У лютому 2017 р. підприємствами і організаціями області використано 125,8 млн. м3 газу природного, 554,4 тис. т кам’яного вугілля, 5,2 тис.т палива дизельного, 0,8 тис.т бензину моторного, 0,1 тис. т нафти сирої,  включаючи газовий конденсат та 0,1 тис. т пропану і бутану скраплених.  

У порівнянні з лютим 2016 р. збільшилося споживання усіх видів палива, зокрема, нафти сирої, включаючи газовий конденсат,  у 1,5 раза,  газу природного – на 32,2%, вугілля кам’яного – на 31%, палива дизельного – на 12%,  бензину  моторного – на  1,7%.

Через  мережу  АЗС за  лютий 2017 р.  населенню  реалізовано 3,9 тис. т палива дизельного, що на 7,6% менше, ніж за лютий 2016р.,  3,1 тис. т бензину моторного (на 9,5% менше) та 1,2 тис. т пропану і бутану  скраплених  (на  24,4%  більше). 

Станом на 1 березня 2017 р. у споживачів та постачальників області  запаси  кам’яного вугілля становили 149,5 тис.т, нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – 16,3 тис.т, мазутів топкових важких – 7,7 тис. т, палива дизельного – 6,5 тис. т, бензину моторного – 0,6 тис. т. У порівнянні зпоказниками на відповідну дату минулого року запаси палива дизельного   збільшилися на 16,3%.  Водночас,  запаси  вугілля кам’яного зменшилися у 2,3 раза, мазутів топкових важких – на  41,7%,  нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – на  27,8%, бензину моторного –  на  9,2%.

Начальник                                                                     О.В. Бліннікова 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика