Останні події:
Франківців закликають допомогти безпритульним цуценятам, котрі помирають з голоду поблизу молокозаводу (фото)... | Стало відомо, чи загрожує Івано-Франківську епідемія кору... | “Чорна п’ятниця” у Франківську: як Марцінків перевіряв чистоту у дворах та якість перевезення (фото)... | Пожежа у Франківську на вулиці Незалежності: 4-річна дитина ледь не спалила багатоповерхівку (фото)... | В Косові взялись розвивати велоспорт (фото)... | Галичина: СБУ викрила угруповання, що влаштовувало проплачені провокації (фото)... | Франківська красуня Анна Заячківська приміряла весільну сукню (фото)... | Столиця гуцульської моди: на Косівщині створюють сучасний одяг на ліжниковій основі (фото)... | Штормове попередження: на Прикарпатті очікується сильний вітер та заморозки... | Вся Трилінка, яку відкопали збережена, - Смушак спростував інформацію про франківську бруківку, знайдену в лісі (фото)... |

Використання палива підприємствами та організаціями області у лютому 2017 року

gaz

Головне управління статистики інформує. У лютому 2017 р. підприємствами і організаціями області використано 125,8 млн. м3 газу природного, 554,4 тис. т кам’яного вугілля, 5,2 тис.т палива дизельного, 0,8 тис.т бензину моторного, 0,1 тис. т нафти сирої,  включаючи газовий конденсат та 0,1 тис. т пропану і бутану скраплених.  

У порівнянні з лютим 2016 р. збільшилося споживання усіх видів палива, зокрема, нафти сирої, включаючи газовий конденсат,  у 1,5 раза,  газу природного – на 32,2%, вугілля кам’яного – на 31%, палива дизельного – на 12%,  бензину  моторного – на  1,7%.

Через  мережу  АЗС за  лютий 2017 р.  населенню  реалізовано 3,9 тис. т палива дизельного, що на 7,6% менше, ніж за лютий 2016р.,  3,1 тис. т бензину моторного (на 9,5% менше) та 1,2 тис. т пропану і бутану  скраплених  (на  24,4%  більше). 

Станом на 1 березня 2017 р. у споживачів та постачальників області  запаси  кам’яного вугілля становили 149,5 тис.т, нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – 16,3 тис.т, мазутів топкових важких – 7,7 тис. т, палива дизельного – 6,5 тис. т, бензину моторного – 0,6 тис. т. У порівнянні зпоказниками на відповідну дату минулого року запаси палива дизельного   збільшилися на 16,3%.  Водночас,  запаси  вугілля кам’яного зменшилися у 2,3 раза, мазутів топкових важких – на  41,7%,  нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – на  27,8%, бензину моторного –  на  9,2%.

Начальник                                                                     О.В. Бліннікова 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика