За борги банк забрав у екс-депутата Ольги Сікори готель «Прикарпатський», який оцінив у 50 мільйонів

skora

Апеляційний суд Івано-Франківської області задовольнив апеляційну скаргу Ольги Сікори тільки частково і таки дозволив «Приватбанку» забрати готель «Прикарпатський» в рахунок погашення заборгованості за кредитом.

9 листопада Апеляційний суд Івано-Франківської області виніс рішення за апеляційною скаргою екс-депутата від «Батьківщини» Ольги Сікори та задовольнив вимоги апелянта тільки частково, – пишуть Версії.

10 років тому, в листопаді 2006 року, Ольга Сікора оформила кредит в «Приватбанку» на 250 тисяч доларів під 12,80 %. Як забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором банк та підприємець уклали іпотечний договір – Сікора надала в іпотеку готель «Прикарпатський».

За свідченнями представника банку народний депутат порушила умови договору, тому станом на 4 березня 2016 року мала заборгованість у розмірі 1 820 263 долари США,що відповідно до курсу НБУ складає більше 47 мільйонів гривень.

9 серпня 2016 року Калуський міськрайонний суд виніс заочне рішення за позовом банку, оскільки ні Ольга Сікора, ні її представник на жодне з п’яти засідання не з’являлись. Позов «Приватбанку» задовольнили і в рахунок погашення заборгованості в розмірі 4 910 320,03 гривень суд ухвалив стягнення на нерухоме майно – готель «Прикарпатський».

Депутат подала апеляційну скаргу, але суд задовольнив її частково ( тільки в пункті встановлення початкової ціни готелю). Тому все є таки «Прикарпатський» перейшов у власність «Приватбанку».

Готель вже можна знайти на порталах продажу нерухомості, об’єкт оцінили в 50 мільйонів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити
Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Курси валют

Курси долара, євро і рубля по банках